پورموسوی و قنبری گزینه‌های جدید استقلال خوزستان
پورموسوی و قنبری گزینه‌های جدید استقلال خوزستان

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان به صورت شفاهی از سمت خود استعفاء داد.

به گزارش نخل اسپورت ، تیم فوتبال استقلال خوزستان در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ دسته اول با یک گل برابر تیم قشقایی شیراز شکست خورد تا ناکامی‌های این تیم با هدایت داوود مهابادی تداوم داشته باشد.

مهابادی از نیم فصل دوم هدایت آبی‌پوشان خوزستانی را برعهده گرفت و در ۱۰ هفته‌ای که بر روی نیمکت این تیم نشست استقلال خوزستان در ۷ مسابقه طعم برد را نچشید.

جالب اینکه در این مدت استقلال خوزستان فقط در ۲ بازی آن هم برابر دو تیم قعر جدولی توانست سه امتیاز را کسب کند! در دیدار برابر شاهین شهرداری بوشهر به برتری پرگل ۷ بر صفر رسید و در دیدار برابر ماشین سازی قعر جدولی به دلیل عدم حضور این تیم برنده اعلام شد!

با این وجود شنیده می شود در پی کسب نتایج ضعیف استقلال خوزستان با داوود مهابادی و شکست در همین دیدار قبلی برابر قشقایی در شیراز؛ وی پس از پایان مسابقه با بازیکنان این تیم در رختکن خداحافظی کرده و به نوعی به صورت شفاهی از سمت خود استعفاء داده است.

در سوی مقابل گفته می شود مدیران باشگاه استقلال خوزستان مذاکرات خود را با گزینه‌های مدنظر خود آغاز کرده و صحبت‌های اولیه‌ای را با سیدسیروس پورموسوی و اسماعیل قنبری انجام داده‌اند. این در حالی است که گفته می شود مهابادی هنوز استعفای کتبی خود را به باشگاه استقلال خوزستان ارائه نداده و از سوی دیگر پورموسوی مذاکرات جدی و حضوری را منوط به تعیین و تکلیف کادر قبلی این باشگاه کرده است.

تمام اینها در حالی رخ می دهد که داوود مهابادی جزو گزینه‌های کمیته فنی فدراسیون فوتبال برای سرمربیگری تیم ملی جوانان است و حتی این مربی ظهر امروز برای ارائه برنامه های خود و مذاکرات با مسئولان این کمیته در محل مرکز ملی فوتبال حضور یافته بود!

انتهای پیام

  • منبع خبر : دی اسپورت