اشکش : هزینه اتوبوس هم نداریم
اشکش : هزینه اتوبوس هم نداریم

سرمربی استقلال ملاثانی گفت : این تیم لایق بهترین هاست و من شرمنده این بچه ها هستم ، امیدوارم راهکار هایی اندیشیده شود که بتوانیم از خجالتشان در بیاییم.

به گزارش نخل اسپورت ، ابراهیم اشکش پس از دیدار تیمش برابر مس شهر بابک اظهار کرد : خسته نباشید میگویم به بچه های تیم که دارن با غیرت بازی میکنن ، این سینزدهمین هفته متوالی بود که توانستن نتیجه بگیرند .

وی افزود : این بچه ها لایق بهترین ها هستن آنها خیبر را شکست دادند اما ما هنوز نتوانستیم دریافتی های آنها را پرداخت کنیم و من شرمنده این بچه ها هستم ، انشالله یک راهکاری اندیشیده شود که بتوانیم از خجالت آنها در بیاییم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی گفت: داوری خوبی بود تیم حریف هم جنگید ، خداراشکر بازی که عقب افتاده بودیم را توانستیم برگردانیم و به تساوی بکشانیم ، اما من مشکل فنی ندارم تیم من حرف هایش‌ را در زمین زده ، فقط امیدوارم مسؤلین به فکر باشند و بتوانند کمک کنند که ما شرمنده این بچه ها نشویم.

وی ادامه داد: تیم های حریف با هواپیما چارتر رفت و آمد می‌کنند اما تیم من برای هزینه رفت و آمد با اتوبوس هم مشکل دارد.

اشکش در پایان گفت: امیدوارم این مسائل حل شود ، این تیم دارد به عشق مردم ملاثانی میجنگد‌ و لایق رسیدگی بیشتر می باشد و امید وارم این اتفاق رخ دهد.

انتهای پیام