نکونام: در لیگ قهرمانان آسیا به فوق ستاره نیاز است/ فریب بازی قبلی الغرافه را نمی‌خوریم
نکونام: در لیگ قهرمانان آسیا به فوق ستاره نیاز است/ فریب بازی قبلی الغرافه را نمی‌خوریم

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: در لیگ قهرمانان آسیا برای رسیدن به موفقیت نیاز به فوق ستاره هایی است که در لحظه و ثانیه بتوانند بازی را عوض کنند.

به گزارش نخل اسپورت ، جواد نکونام در نشست پیش از بازی با تیم فوتبال الغرافه قطر اظهار کرد: فردا بازی سختی داریم و شرایط گروه ما شرایط ساده ای نیست و قطعا فریب بازی قبل الغرافه را با توجه به نتیجه ای که کسب کردند، نخواهیم خورد.

وی افزود: پیش از آن بازی الغرافه سرگروه بود و تیم بسیار با کیفیت و خوبی است. الغرافه بازیکنان خوبی دارد و در ضد حمله بسیار خطرناک است. بازی رفت علی رغم شایستگی هایی که داشتیم نتوانستیم به پیروزی برسیم و حریف، خوب دفاع کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: بازی فردا یک بازی جدید برای ماست و با تمام تمرکز و توان در زمین حضور پیدا خواهیم کرد تا یک قدم به صعود نزدیک‌تر شویم و شرایط دست خودمان باشد.

نکونام ادامه داد: با یک تیم خوب، پرمهره و با کیفیت بازی داریم که یک مربی باهوش دارد و شناخت خوبی از فوتبال ایران دارد اما ما به خودمان فکر می‌کنیم تا با تمرکز به موفقیت برسیم.

وی افزود: اتفاقات فوتبال همیشه وجود دارد. برزیل در خانه خود برابر آلمان در جام جهانی شکست سنگینی خورد و این ها همه اتفاقات فوتبال است و هیچ تیمی با چنین اتفاقاتی نه تحقیر و نه کوچک می شود و نه حتی از جام خارج می شود. این مسائل همه جذابیت های فوتبال است. ما توجهی به نتیجه بازی قبل الغرافه نداریم و تمرکزمان روی بازی خودمان است.

سرمربی تیم فوتبال فولاد ایران گفت: الغرافه یک تیم با کیفیت است و خط جلوی این تیم هر لحظه می تواند نتیجه بازی را تغییر دهد. برای بازی فردا نیاز به تمرکز داریم تا بتوانیم از موقعیت ها استفاده کنیم. در بازی رفت نشان دادیم که یک تیم با کیفیت هستیم و این نشان دادن کیفیت باید همراه با نتیجه باشد.

نکونام ادامه داد: تجربه بازیکنان در این جام خیلی مهم است اما بازیکنان الغرافه جوان و بی تجربه نیستند و با توجه به اینکه من در قطر بازی کرده‌ام می دانم که بازیکنان با مربی های با تجربه و حرفه ای کار می کنند و کنار بازیکنان بزرگ بازی می‌کنند و به اندازه کافی تجربه دارند.

وی افزود: در این جام برای رسیدن به موفقیت نیاز به فوق ستاره هایی است که در لحظه و ثانیه بتوانند بازی را عوض کنند و این اتفاق برای تیم های حاشیه خلیج فارس می افتد که از چنین بازیکنانی برخوردار هستند. این تیم ها بازیکنانی به خدمت می گیرند که کیفیت فنی فوق العاده بالایی دارند و با توجه به قراردادهای خوبشان می توانند ستاره های فوتبال دنیا را به کشورشان بیاورند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا