سجادی: اتمام برخی پروژه‌های ورزشی خوزستان در کوتاه مدت نیازمند حرکت جهادی هستند
سجادی: اتمام برخی پروژه‌های ورزشی خوزستان در کوتاه مدت نیازمند حرکت جهادی هستند

وزیر ورزش و جوانان به شهرستان مسجدسلیمان رفت و از پروژه های ورزشی این شهر بازدید کرد.

به گزارش نخل اسپورت ، سید حمید سجادی امروز یکم اردیبهشت ماه با استقبال مسئولان شهری وارد مسجدسلیمان، شهر اولین ها شد. او از مجموعه ورزشی مرادآباد که دارای سالن چند منظوره و یک باب سالن تمرینی است و عملیات اجرائی آن خاتمه یافته و نیاز به انشعاب آب و برق دارد، دیدن کرد

وزیر همچنین از زیرسازی زمین چمن مصنوعی مراد آباد مسجدسلیمان که توسط شهرداری اجرا و جهت اجرای روکش چمن مصنوعی، حصارکشی و روشنائی آن نیاز به اعتباری بالغ بر ۰۰۰ ۶۰ میلیون ریال دارد، بازدید کرد.

مسجدسلیمان از جمله شهرهای استان خوزستان است که برای کاهش آسیب های اجتماعی، نیازمند بهبود در زیرساخت های ورزشی و توجه به مقوله ورزش از سوی دست اندرکاران مربوطه است.

با توجه به گفته وزیر ورزش که در وزارت ورزش با مطالعه و با هماهنگی به استان ها سفرها انجام شده و جزیی ترین پروژه ها لیست می شوند و سپس در کارگروه تخصصی استان ها، مشکلات و منابع آن ها دیده می شود و برای اجرای کارها برنامه ریزی خواهد شد، مردم شهر اولین ها نیز امیدوارند روح تازه ای به ورزش و زیرساخت های ورزشی در این شهر تزریق شود.

همچنین حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در جمع خبرنگاران اظهارکرد: سند تحول ورزش بیش از ۳۰ محور دارد که اجرایی شدن آن نیاز به همفکری دارد. خوزستان مشهور به اولین ها در خیلی از حوزه ها است و خیلی از اولین های ورزش هم از استان خوزستان است.

وی بیان کرد: اهمیت کار در بحث جوانان و ورزش در شهر مسجدسلیمان برما پوشیده نیست. فهرستی از تکالیف مان در استان خوزستان در حال تهیه است و بعد با منابعی که در اختیار داریم، برنامه ریزی می کنیم و به دسته آنی، متوسط و مدت دار تقسیم می شوند. همین الان برخی از مجموعه ورزشی های استان خوزستان در کوتاه مدت با اندک سرمایه و با یک حرکت انقلابی و جهادی می توانند به سرانجام رسیده و تقدیم جوانان شوند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا