شهاب گردان: باید اشتباهات‌مان را به صفر برسانیم / فاجعه رخ نداده!
شهاب گردان: باید اشتباهات‌مان را به صفر برسانیم / فاجعه رخ نداده!

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد ایران گفت: باید از این به بعد از موقعیت‌های‌مان خیلی بهتر استفاده کنیم و اشتباهات‌مان را به صفر برسانیم.

به گزارش نخل اسپورت ، شهاب گردان در نشست خبری پیش از بازی فردا (۲۵ فروردین‌ماه) تیم فولاد در لیگ قهرمانان آسیا مقابل آخال ترکمنستان، اظهار کرد: تیم‌های گروه ما به یک اندازه برای صعود شانس دارند و از این بعد باید از موقعیت‌های‌مان خیلی بهتر استفاده کنیم و اشتباهات‌مان را به صفر برسانیم.

او بیان کرد: سطح بازی آخال با بازی‌های اول و دوم‌مان متفاوت است و تیم خوب و سخت کوشی است. آخال تیم قابل احترامی است و به حریفان خود کم موقعیت می‌دهند. اما شرایط جدول به صورتی است که اگر می‌خواهیم صعود کنیم حتما باید امتیاز این بازی را بگیریم تا به سایر بازی‌ها امیدوارتر شویم.

دروازه‌بان تیم فوتبال فولاد ایران عنوان کرد: همان طور که سرمربی تیم‌مان گفت، هدف ما صعود از گروه‌مان است و تا جایی که می‌شود به مراحل بالاتر برویم.

وی درباره گل تساوی که فولاد در بازی با الاهلی امارات دریافت کرد، نیز گفت: در بازی قبل بخشی از بازیکنان به درستی جلو رفتند و بخشی نه و در آن صحنه که گل خوردیم متاسفانه صدای من و سرمربی به بازیکنان نرسید و گل تساوی را بر اثر غافلگیری خوردیم. در آن صحنه نتوانستم با بازیکنان ارتباط برقرار کنم.

گردان در پاسخ به این سوال که باتوجه به این که تیم‌تان خودش نتوانسته تاکنون گل بزند، حس شما بازیکنان در رختکن چگونه است، بیان کرد: حس ناامید کننده نداریم و فاجعه نیست که در مورد آن تفکر منفی داشته باشیم. شرایط فوتبال و برای ما عادی است و سعی می‌کنیم بازی‌های بعد را با برد و پر گل پشت سر بگذاریم. ما در بازی‌های قبل بد شانس بودیم و از این به بعد باید از موقعیت‌های‌مان حداکثر استفاده را ببریم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا