نکونام: این گروه، سخت‌ترین گروه لیگ قهرمان است
نکونام: این گروه، سخت‌ترین گروه لیگ قهرمان است

سرمربی فولاد خوزستان ابراز امیدواری کرد که تیمش فردا دست پر از میدان مسابقه با شباب الاهلی خارج شود.

به گزارش نخل اسپورت ، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پیش از مصاف شباب الاهلی امارات در چارچوب هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا اینطور حرف‌هایش را آغاز کرد: اول از هر چیزی خدمت دوستان سلام عرض می کنم که برای رسانه زحمت می‌کشند.

او سپس در مورد بازی ادامه داد: به هر حال دو تیم بازی قبل را مساوی کرده اند؛ با شرایط متفاوت. شاید روی کاغذ همه فکر می‌کردند که تیم الاهلی می تواند تیم آهال ترکمنستان را به راحتی شکست دهد اما نشد. خوشحالم از این موضوع که روز اول اعلام کردم این گروه سخت‌ترین گروه رقابت‌هاست، به خاطر نزدیک بودن تیم‌ها به یکدیگر و قدرت تیم‌ها در این گروه نشان می‌دهد این گروه سخت ترین گروه برای صعود است.

نکونام با اشاره به شرایط فولاد گفت: امیدوارم شرایط ما طوری پیش برود که بتوانیم حداکثر امتیاز را بگیریم؛ بازی سختی با تیم پرقدرت الاهلی داریم. با توجه به بازیکنان حرفه‌ای و خوبی که دارند و شناختی که من از فوتبال امارات دارم و دوستان زیادی در آنجا دارم. تیم الاهلی از تیم‌های خوب امارات است و بازی سختی خواهیم داشت.

جواد نکونام در ادامه‌ی صحبت‌هایش درباره‌ی مسابقه فردا گفت: امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی مثل بازی قبل که نشان دادیم که کیفیت خوبی داریم و می‌توانیم هر حریفی را با هر قدرتی تحت‌فشار قرار بدهیم، بتوانیم بازی خوب و قابل‌قبولی را انجام بدهیم و در نهایت بتوانیم حداکثر امتیاز را از بازی بگیریم. نیاز به تمرکز داریم و بیشترین تلاش برای رسیدن به موفقیت.

سرمربی فولاد خوزستان در توضیح شرایط آمادگی بازیکنانش و البته شرایط برگزاری مسابقه گفت: ما شرایطی که باید برای این بازی ریکاوری کنیم و آماده‌تر به میدان بیایم را پشت سر گذاشته‌ایم. بازی اول همیشه سخت است و به نظرم چیزی که برای من خیلی جالب است این‌که ما ساعت ۲۰:۱۵ بازی کردیم، به نظرم هوا گرما و رطوبت زیادی داشت اما کولینگ برک بازی ما نداشت اما بازی بعدی که رفتم تماشا کردم، با این‌که بازی ساعت دیروقتی برگزار شد و هوا گرما کمتری داشت، اما کولینگ برک داشت که خود این مسئله برای من جای سوال بود. خواهشم از مسئولان این است که شرایط برای همه تیم‌ها یکسان باشد.

نکونام در بخش پایانی صحبت‌های خود در کنفرانس خبری پیش از بازی با شباب الاهلی گفت: نکته‌ای که خیلی برایمان مهم است این‌که ما می‌دانیم در این تورنمنت چند بازی داریم و چه میزان نیاز به استراحت و ریکاوری داریم و چه چیزی برای‌مان از اهمیت خاصی برخوردار است؛ بازی اول برای‌مان گذشت و نقاط ضعف را یافتیم که برای قوی‌تر شدن‌مان از آن استفاده کنیم و نقاط قوت را هم متوجه شدیم تا بتوانیم بیشتر روی آن‌ها کار کنیم تا به موفقیت برسیم. در کنار این‌ها، نیاز به گذر از بدشانسی داریم.

انتهای پیام