لیگ یک / تساوی استقلال ملاثانی در آستارا
لیگ یک / تساوی استقلال ملاثانی در آستارا

شهرداری آستارا فرصت خوبی داشت با عبور از سد استقلال ملاثانی 36 امتیازی شود و به لطف تقاضل گل بهتر نسبت به پارس جنوبی جم به رتبه پنجم جدول صعود کند اما قدر این موقعیت را در بازی خانگی ندانست.

به گزارش نخل اسپورت، شهرداری آستارا که در بازی گذشته با دو گل مغلوب صدرنشین یعنی ملوان شده بود در این بازی خانگی از همان ابتدا به دنبال ارائه بازی تهاجمی و رسیدن به گل بود تا سه امتیاز بازی را از آن خود کند اما پیش بینی می‌شد برای رسیدن به این مهم کار سختی پیش رو دارد. استقلال ملاثانی که نزدیک‌ترین تیم به منطقه خطر است با وجود ارائه بازی تهاجمی از سوی شهرداری آستارا به این تیم اجازه استفاده از موقعیت‌ها را نداد و در نهایت دو تیم امتیازات این بازی را تقسیم کردند.

استقلال ملاثانی با یک امتیاز ارزشمندی که در این بازی به‌دست آورد شمار امتیازات خود را به عدد ۲۴ رساند و سه امتیاز از تیم رایکا، سومین گزینه سقوط به دسته پایین‌تر فاصله گرفت. البته آبی‌ها خوش شانس بودند که ویستا توربین شکست یک بر صفر در برابر رایکا را با تساوی یک بر یک عوض کرد. در غیر این‌صورت این تیم استقلال ملاثانی می‌بود که به سومین نامزد سقوط به دسته پایین‌تر تبدیل می‌شد.

شهرداری آستارا اگر در این بازی به برتری می‌رسید دهمین برد فصل را تجربه می‌کرد اما تلاش‌های این تیم برای ارائه بازی تهاجمی و رسیدن به گل نتیجه نداد. به هر صورت باید به این نکته هم اشاره کرد پیروزی در برابر تیم‌هایی که دفاعی فوتبال ارائه می‌کنند سخت است. به‌خصوص که چنین تیم‌هایی می‌توانند روی ضد حمله به گل برسند و این همواره برای تیم مهاجم دلهره آور است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳