برگزاری دومین دوره مسابقات تیراندازی تیراندازان آموزشی و نوآموز خوزستان
برگزاری دومین دوره مسابقات تیراندازی تیراندازان آموزشی و نوآموز خوزستان

دومین دوره مسابقات تیراندازی تیراندازان آموزشی و نوآموز خوزستان برگزار شد.

به گزارش نخل اسپورت؛ دومین دوره مسابقات تیراندازی ویژه تیراندازان آموزشی و نوآموز با هدف آماده سازی و استعدادیابی در دو ماده تفنگ و تپانچه بادی و در دو بخش آقایان و بانوان، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن تیراندازی قدس اهواز برگزار شد.

در پایان این مسابقه در بخش آقایان و در ماده تپانچه کوشا اشکانیان، میلاد علیمردانی و رضا شهپر به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب نمودند. همچنین در ماده تفنگ امین طرفی جلالی، میلاد نیک اندیش و ابراهیم سلامات نیز به ترتیب جایگاه های اول و سوم را از آن خود نمودند. در رده سنی نوجوانان نیز سید رضا حسینی گهر مقام اول را به دست آوردند.
در بخش بانوان ماده تپانچه، مهرانا شاهینی و عاطفه محمدی مقام های اول و دوم را کسب نمودند. همچنین در ماده تفنگ آلا طرفی، مژگان یارعلی و فاطمه رحیم خانی نیز به ترتیب موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند. در رده سنی نوجوانان نیز مرتیام احمدیان و زهرا محمد پور مقام های اول و دوم را بدست آوردند.
شایان ذکر است که در پایان این مسابقه روسای هیات تیراندازی استان، شهرستان اهواز و مسئولین کمیته های تخصصی هیات به نفرات برتر مدال و لوح تقدیر اهدا شد.
حسین امیری، مهرشاد خسروی مهر، مهدی نیسی پور، معصومه دشت بزرگ، عاطفه محمدی، علی نواصر برگزاری و داوری این مسابقه را بر عهده داشتند.
خبرنگار: زینب سلمان زاده