برگزاری آیین تقدیر از اسکواش‌بازان خوزستانی/خوزستان تنها استان برگزار کننده لیگ اسکواش در ۱۴۰۰
برگزاری آیین تقدیر از اسکواش‌بازان خوزستانی/خوزستان تنها استان برگزار کننده لیگ اسکواش در ۱۴۰۰

آیین تقدیر از ورزشکاران و نفرات برتر رشته های اسکواش و پدل بانوان و آقایان استان خوزستان برگزار می‌شود.

به گزارش نخل اسپورت؛ روز یکشنبه ۱۵ اسفندماه آیین تقدیر از ورزشکاران و نفرات برتر رشته های اسکواش و پدل بانوان و آقایان استان خوزستان در مسابقات لیگ در سالن همایش های بین المللی سازمان آب و برق اهواز برگزار خواهد شد.

مهراد آران؛ رئیس هیأت اسکواش استان خوزستان در خصوص فعالیتهای هیأت اسکواش خوزستان اظهار کرد: بازسازی هیأت استان و راه اندازی هیأت های شهرستان های اهواز، دزفول، مسجدسلیمان و ماهشهر و ترمیم کورت‌ها از فعالیت های هیأت اسکواش استان است.

وین افزود: برگزاری اولین لیگ اسکواش پدل استان و کشور را در سال جاری و همچنین به مناسبت های مختلف مانند دهه فجحر و دفاع مقدس و دانش آموزی در هر دو بخش بانوان و آقایان داشتیم.

آران افزود: حضور دو تیم پالایش نفت آبادان و تیم مناطق نفتخیز نیز در لیگ برتر و دسته یک کشور و همچنین شرکت مربیان در دوره های آموزشی مربیگری پدل و اسکواش در سطح کشوری و آسیایی
و اعزام بانوان به مسابقات تبریز، اخذ شناسه ملی هیأت استان و امضای تفاهم نامه با هیأت های همگانی و بیماری های خاص خوزستان نیز از دیگر فعالیت های هیأت اسکواش استان در سال ۱۴۰۰ می باشد.

شایان ذکر است؛ در سال ۱۴۰۰ رئیس هیأت اسکواش خوزستان بعنوان ریاست اسکواش کارگری استان و نماینده فدراسیون در وزارت نیرو انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت؛ مقرر شد رشته راکت بال نیز در سال ۱۴۰۱ پس از تهیه وسایل این رشته در خوزستان افتتاح شود.
خبرنگار: زینب سلمان‌زاده