نفت MIS صفر – آلومینیوم صفر؛ بدون گل در بهار
نفت MIS صفر – آلومینیوم صفر؛ بدون گل در بهار

دو تیم نفت مسجدسلیمان و آلومینیوم اراک در روزی که تقسیم امتیازها به درد هیچ کدام از دو تیم نمی‌خورد، به تساوی بدون گل رسیدند.

به گزارش نخل اسپورت ، در یکی از دیدارهای هفته بیستم لیگ برتر، نفت مسجدسلیمان و آلومینیوم اراک به تساوی بدون گل رسیدند. دیداری که در نیمه نخست سرد و بدون موقعیت بود اما در نیمه دوم، هر دو تیم فرصت های خوبی را برای گلزنی داشتند که از دست رفت.

این دیدار که با بازی مالکانه نفت همراه بود، موقعیت های گلزنی کم تعدادی را در پی داشت. تیم محمود فکری که برای استفاده از شرایط میزبانی در پی کسب پیروزی بود، چند موقعیت خوب گلزنی را نیز به روی دروازه میهمان خلق کرد. نخستین موقعیت بازی روی ارسال زمین عیدی برای نفت به دست آمد که پورحمیدی با یک شیرجه و با یک دست، توپ را قطع کرد.

در دقیقه ۲۴ بهترین فرصت نفت برای گلزنی به دست آمد. مهدی هاشم نژاد درون محوطه جریمه شد. او با یک سرتوپ، توانست مدافع آلومینیوم را جا بگذارد و سپس با یک شلیک محکم توپ را به سمت دروازه پورحمیدی فرستاد که شوت این بازیکن با کمترین اختلاف ممکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

در ادامه خرم الحسینی و مجدمی چند فرصت نصف و نیمه را داشتند که در زدن ضربات آخر دقت کافی به خرج ندادند. در سمت مقابل نیز محمدرضا آزادی دروازه میزبان را تهدید کرد که هیچ کدام به گل ختم نشد تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

اما در نیمه دوم دو تیم چند بخت مسلم گلزنی را از دست دادند. در عرض دو دقیقه، هر دو تیم نفت و آلومینیوم تا آستانه باز کردن دروازه هم پیش رفتند ولی چنین نشد. ابتدا در دقیقه ۶۵ ارسال دیدنی محمدمهدی احمدی در دهانه دروازه در شرایطی به امین اسدی رسید که هیچ مدافعی از آلومینیوم در کنار او نبود. اما ضربه سر این بازیکن با اختلاف بسیار کم از بالای دروازه به بیرون رفت.

سپس این تیم میهمان بود که در دقیقه ۶۷ بهترین فرصت گلزنی خود را از دست داد. پس از اینکه محمد علی‌نژاد در سمت راست با یک سر توپ مدافع نفت را از روند بازی خارج کرد، در موقعیتی تک به تک با سنگربان نفت قرار گرفت اما علی محسن زاده گلر امروز نفت با واکنشی دیدنی، مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

در ادامه نیز دو تیم موقعیت خاصی را به روی دروازه یکدیگر خلق نکردند و این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید و دو تیم در روزی که نیاز زیادی به کسب پیروزی داشتند، به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳