منصوریان: به توانایی بازیکنان صنعت نفت ایمان داریم/ با گل گهر قابل مقایسه نیستیم
منصوریان: به توانایی بازیکنان صنعت نفت ایمان داریم/ با گل گهر قابل مقایسه نیستیم

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: از نظر شرایط با تیمی مثل گل گهر قابل مقایسه نیستیم اما هر بازی برای ما یک فینال است و می‌خواهیم پیروز شویم.

به گزارش نخل اسپورت ، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل گل گهر اظهار کرد: بازی بسیار سختی با گل گهر داریم. آن‌ها این روزها فوتبال خوبی بازی می‌کنند و تکلیف‌شان در زمین مشخص است و مقتدرانه کار می‌کنند. بسیار بازی سختی برای ما خواهد بود و امتیاز این بازی برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد. هنوز در لیگ نتوانستم گل گهر را شکست دهد اما امیدوارم بتوانیم سربلند از این بازی خارج شویم. می‌دانیم از بازی مقابل گل گهر چه چیزی می‌خواهیم.

او ادامه داد: شرایط تیم ما با گل گهر و چند تیم دیگر قابل مقایسه نیست. هدف گذاری ما با این تیم‌ها فرق دارد و منابع ما با آن‌ها متفاوت است. ما به توانایی‌ها بازیکنان‌مان ایمان داریم و تا اینجای کار خوب بودیم. نمی‌توانم بگویم اهداف ما چه چیزی است اما سعی‌مان این است که هر بازی برای‌مان یک فینال باشد. نگاه ما روند رو به صعودمان است. بازی‌های سختی پیش رو داریم و هر کدامش برای ما یک فینال است.

سرمربی صنعت نفت آبادان درباره غایبان تیمش گفت: ما همیشه غایب داریم چون فشار بدنسازی ما بالاست. ۵،۶ مصدوم داریم و رضا یزدان دوست هم به دلیل کارت گرفتن محروم است.

او درباره مباحث داوری گفت: با برنامه‌هایی که درباره داوری صحبت می‌کنند، مشکل دارم. به دلیل این‌که به مربیان اجازه می‌دهند بگویند داوران حق ما را خورده‌اند. از طرف تیم‌هایی تماشاگر دارند فشار زیادی روی داور وارد می‌کنند و در ادامه جریان بازی را از دست داور خارج می‌کنند. داور حق هیچ تیمی را نمی‌خورد و ممکن است اشتباهی به نفع شما و تیم مقابل سوت بزند. این‌که می‌گویند فلان تیم ۷ امتیاز از داوری یا ۵ امتیاز از داوری متضرر شد، بسیار خنده دار است.

منصوریان اضافه کرد: صد بار دیگر اگر به گذشته برگردم هیجوقت داور نمی‌شوم. من کم طاقت هستم و نمی‌توانم در شرایطی که پول به داوران نمی‌دهند و فشارهای بسیار زیاد می‌آورند، خودم را داور تصور کنم. این برنامه خروجی خوبی برای فوتبال نخواهد داشت. مربی اگر بگوید حق ما را خوردند، طلبکار فوتبال می‌شود اما بهتر است داور را آزاد بگذاریم تا کارش را انجام دهد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا