فکری: باید شهرخودرو را شکست دهیم
فکری: باید شهرخودرو را شکست دهیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان معتقد است که حتما تیمش باید بازی با شهرخودرو را ببرد.

به گزارش نخل اسپورت، محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی با شهرخودرو، اظهارکرد: سه امتیاز بازی فردا برای ما خیلی مهم است. با احترام به حریف که در چند بازی اخیر عملکرد خوبی انجام داده است و می دانم بازی سختی با شهرخودرو داریم ولی باید تلاش کنیم تا ببریم و شرایط روحی بازیکنان تغییر می‌کند.

وی عنوان کرد: برد در دیدار فردا برای ما خیلی مهم است اما هم باید آرامش داشته باشیم و هم تلاش کنیم تا بازی را ببریم و به خودمان شکل دهیم تا در بازی‌های آینده راحت‌تر بازی کنیم و امتیاز بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بیان کرد: باتوجه به فضایی که در سازمان لیگ و فدراسیون است، متاسفانه نتوانستیم مجوز بازی برخی از نفراتی که جذب کردیم را بگیریم. در حال حاضر فقط اسدی، جبوری و مشایخ را در بازی با شهر خودرو داریم، این در حالی است که خیلی از بدهی‌ها پرداخت شده است ولی سازمان لیگ و فدراسیون به تسویه حساب با برخی نفرات اصرار و تاکید دارند.

وی ادامه داد: اما وقتی خود ما طلب داشتیم، اتفاقی نمی‌افتاد و نمیدانم داستان چیست. ما وقتی طلب داشتیم چند سال بعد ۳۰ تا ۴۰ درصد طلب هایمان را می‌بخشیدیم تا مابقی پول را بگیریم اما داستان برای تعدادی متفاوت است. به هر حال امیدوارم هفته آینده مجوز سایر نفرات را بگیریم.

وی درباره پرداختی با بازیکنان تمیش نیز گفت: ۱۰ درصد از طلب بازیکنان پرداخت شد که باشگاه تشکر می‌کنم اما واقعا مشکلات و مسائل زیادی در بحث پشتیبانی مالی داریم و جا دارد همه از جمله مسئولان شهری کمک کنند تا بتوانیم با اتحاد، نفت را در لیگ برتر حفظ کنیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس