واکنش بنی‌تمیم به اظهاراتی درباره تعطیلی تمرینات دو و میدانی خوزستان از سوی او!
واکنش بنی‌تمیم به اظهاراتی درباره تعطیلی تمرینات دو و میدانی خوزستان از سوی او!

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: عدم تمرین ورزشکاران رشته‌های پرتابی دو و میدانی در زمین چمن ورزشگاه تختی اهواز موقتی است و با سبزشدن و بهبود زمین چمن، مجددا می‌توانند در این زمین تمرین کنند.

به گزارش نخل اسپورت، حمید بنی‌تمیم در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص اینکه دبیر هیات دو و میدانی خوزستان عنوان کرده “سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان استان گفته اگر دوومیدانی‌کاران روی چمن ورزشگاه تختی تمرین کنند، این رشته را تعطیل می‌کند” اظهار کرد: اصلا قضیه به این صورت نبود. ورزشکاران از ما توقع دارند با توجه به این‌که چمن ورزشگاه تختی آسیب دیده است به آن رسیدگی کنیم و ترمیم شود. در همین راستا نیز با توجه به آسیبی که چمن دیده بود، مجددا به آن کود داده شد و به پیمانکار اعلام شد که به زمین چمن استراحت داده شود و چمن پا نخورد تا دوباره شرایط زمین چمن بهبود پیدا کند.

وی بیان کرد: وقتی از زمین چمن ورزشگاه تختی بازدید داشتم، مشاهده کردم که دو و میدانی‌کاران در وسط زمین چمن در حال پرتاب هستند که من هم گفتم وقتی اعلام می‌شود، باید به زمین چمن استراحت داده شود و فعلا فعالیتی روی آن انجام نشود، هم شامل فوتبال می‌شود و هم رشته‌های پرتابی.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: پس از مشاهده این موضوع با دبیر هیات دو و میدانی تماس گرفتم و گفتم که ما چمن را تعطیل کرده‌ایم و به ورزشکارانتان اطلاع دهید که روی چمن تمرین نکنند که گویا از صحبت‌های من به صورت دیگری برداشت شد و مقاومت‌هایی صورت گرفت و من هم عنوان کردم در صورت تکرار این موضوع، برای این‌که زمین چمن در روند بازسازی به سر می‌برد و بیش از این آسیب نبیند، مجبور می‌شویم دری منتهی به زمین چمن را ببندیم. البته این را هم عنوان کردم که دونده‌ها در پیست می‌توانند تمرین کنند و تنها ورزشکاران رشته‌ها پرتابی فعلا تمرین نداشته باشند.

وی ادامه داد: ما در خوزستان به رشته دو و میدانی که یک رشته مادر و پرمدال است اهمیت بسیار می‌دهیم و مجددا تاکید می‌کنم از صحبت‌های من اشتباه برداشت شد و هیچ مانعی برای فعالیت رشته دو و میدانی وجود ندارد و تنها در شرایط فعلی زمین چمن تاکید شده است که هیچ فرد ورزشکاری روی زمین چمن تمرین نکند.

بنی‌تمیم گفت: در حال حاضر با توجه به رسیدگی‌هایی که به زمین چمن ورزشگاه تختی شده، تغییرات مشهود است و اگر در حال حاضر پا بخورد تمام اقدامات ما هدر می‌رود. جامعه دو و میدانی استان نیز بداند که تدابیر و تصمیمات اندیشیده شده تنها در راستای بهبود وضعیت این زمین بوده است. همچنین عدم تمرین ورزشکاران رشته‌های پرتابی دو و میدانی در زمین چمن تختی موقتی است و با سبزشدن و بهبود زمین مجددا می‌توانند در این زمین چمن تمرین کنند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا