نفت امیدیه در نیمه نهایی
نفت امیدیه در نیمه نهایی

در پایان مرحله دوم سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور؛ نفت امیدیه در رده سوم قرار گرفت.

به گزارش نخل اسپورت؛ پس از پایان رقابت های دور دوم لیگ برتر واترپلو کشور تکلیف جدول رده بندی دور مقدماتی تیم نفت امیدیه با دو برد و دو شکست در جایگاه سومی ایستاد.

واترپلویست های نفت امیدیه در دیدار آخر خود از دور دوم برابر تیم مدعی شهید نوفلاح قرار گرفتند که با نتیجه ۹-۱۵ بازی را به حریف خود واگذار کردند.

در دور مقدماتی این مسابقات شاگردان رضا جعفری با ۸ امتیاز پس از تیم های نوفلاح و دانشگاه آزاد اسلامی سوم شد.

گفتنی است بر اساس جدول رده بندی دور مقدماتی این مسابقات تیم‌های نوفلاح و رعد پدافند (تیم های اول و چهارم) و همچنین تیم های دانشگاه آزاد و نفت امیدیه (تیم های دوم و سوم) باهم به رقابت خواهند پرداخت تا تکلیف فینالیست های سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور مشخص شود.

شایان ذکر است طبق برنامه ریزی کمیته فنی واترپلو مرحله سوم و نهایی این دوره از مسابقات لیگ برتر ۲۸ الی ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ برنامه ریزی شده است که در صورت اخذ مجوزهای بهداشتی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش به میزبانی استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار خوهد شد.
دانشگاه آزاد اسلامی، استخر شهید نوفلاح، رعد پدافند هوایی، نفت امیدیه و نفت و گاز گچساران تیم های حاضر در سی‌ یکمین دوره مسابقات لیگ برتر واترپلو باشگاه های کشور در سال ۱۴۰۰ هستند.
خبرنگار: زینب سلمان زاده