نسبت به دور نخست، فاصله ما با تیم های مدعی کم شده
نسبت به دور نخست، فاصله ما با تیم های مدعی کم شده

رضا جعفری گفت: باید با برنامه ریزی خاص خود به استقبال مسابقات نیمه نهایی برویم.

رضا جعفری در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت در خصوص بازی اول تیمش برابر دانشگاه آزاد در مرحله دوم لیگ برتر واترپلو کشور، اظهارکرد: در فاصله بین دور اول و دوم سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور سعی کردیم اردوی تدارکاتی مناسبی برای تیم تدارک ببنیم و آن را به مسابقات متصل کنیم که خدا را شکر در بازی اول مان از دور دوم نشان دادیم که فاصله ما با تیم های مدعی بسیار کم شده است.

سرمربی تیم واترپلو نفت امیدیه ادامه داد: البته ما با توجه به شرایط جدول که داریم قطعا باید به فکر مسابقات نیمه نهایی باشیم و برنامه ریزی خاص خودمان را برای آن تدارک ببنیم.

وی همچنین گفت: در بازی روز گذشته برابر تیم دانشگاه آزاد تا تایم سوم، بازیکنان ما بسیار خوب و کم اشتباه ظاهر شدند و تقریبا هم می توان گفت که تا دو دقیقه مانده به انتهای تایم سوم، دو گل هم از حریف جلوتر بودیم اما آن ها با توجه به مهره ها و تجربه بالاتر خود توانستند با فشار آوردن به تیم ما فاصله ایجاد شده را جبران کرده و در نهایت برنده این دیدار باشند.

جعفری افزود: اما همین که تواستیم فاصله خود را نسبت به مرحله اول لیگ برتر، کمتر کنیم و امروز تیم دانشگاه آزاد نتواند با تمرکز و به راحتی جلوی ما بازی کنند و مجبور شدند با فشار جلوی ما ظاهر شوند، برگ برنده بزرگی برای ما است که امیدوارم بتوانیم در دورهای بعدی از آن استفاده کنیم.

وی بیان کرد: از تمامی عزیزان و پیشکسوتان در خوزستان که به دلیل زیاد بودن نفرات ترجیح می دهم اسمی نیاورم و واقعا در این مدت با برقراری ارتباط با من و همکارانم حمایت کردند و به ما دلگرمی دادند تشکر می کنم. امیدوارم بتوانیم جوابگوی محبت ها و حمایت های دوستان در خوزستان باشیم.

سرمربی تیم واترپلو نفت امیدیه در پایان با ابراز نگرانی از تعطیلی مجدد کامل استخرهای خوزستان برای تمرین تیم های استان گفت: در پایان امیدوارم وضعیت به وجود آمده درخصوص امیکرون باعث تعطیلی مجدد و کامل استخرهای خوزستان برای تمرین تیمهای استان نشود که متاسفانه در حال حرکت به این سمت هستیم چون در این صورت دوباره شرایط تمرینی مان صفر می شود و قطعا برای دور بعد لیگ برتر به مشکل برمی خوریم. امیدورام بتوانیم در شرایط بسیار مطلوب و با آمادگی جسمانی و هماهنگی تاکتیکی بسیار خوب در دور سوم نیز حاضر شویم.

شایان ذکر است؛ نفت امیدیه روز گذشته یکشنبه ۱۷ بهمن ماه نخستین دیدار خود از دور دوم لیگ برتر واترپلو کشور را با نتیجه نزدیک ۱۸-۱۵ واگذار کردند و امروز دوشنبه ۱۸ بهمن ماه نیز در دومین دیدار خود برابر رعد پدافند هوایی به آب می زند، در دیدار سوم خود نیز روز سه شنبه ۱۹ بهمن برابر نفت و گاز گچساران و در دیدار آخر خود از مرحله دوم هم روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه مقابل تیم نوفلاح قرار می گیرد.
خبرنگار: زینب سلمان زاده