مسابقات اسکای رانینگ خوزستان برگزار شد/ احتمال میزبانی خوزستان از مسابقات کشوری در اسفندماه
مسابقات اسکای رانینگ خوزستان برگزار شد/ احتمال میزبانی خوزستان از مسابقات کشوری در اسفندماه

مسابقات دو کوهستان انتخابی استان خوزستان به میزبانی شهرستان بهبهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت؛ امروز جمعه ۱۵ بهمن ماه مسابقات دو کوهستان انتخابی استان خوزستان به میزبانی شهرستان بهبهان برگزار شدگفتنی است
این مسابقات با برنامه ریزی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان خوزستان در رشته کوه خاییز واقع در شرق بهبهان انجام شد.
سپهری قهفرخی سرپرست هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان خوزستان در این خصوص به خبرنگار نخل اسپورت گفت: هدف از برگزاری مسابقات دو کوهستان انتخابی استان خوزستان شناخت نفرات برتر و معرفی به مسابقات کشوری بود.

قهفرخی در ادامه از ارسال درخواست میزبانی خوزستان جهت مسابقات کشوری اسکای رانینگ به فدراسیون خبر داد و گفت: در صورت موافقت و شرایط مساعد پروتکل‌های بهداشتی، اسفند ماه میزبان مسابقات دوی کوهستان خواهیم بود.

وی در ادامه با اشاره به نفرات برتر این سمابقات بیان کرد: در بخش آقایان محسن کیانی، کرامت موسوی و یاسر عالی پور به ترتیب اول تا سوم و در بخش بانوان نیز صدیقه سلیمانی، نسرین سلحشوری نیا و پوران بهداروند در جایگاه اول تا سوم ایستادند.

ابوعلی رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی بهبهان نیز در این باره درخصوص پتانسل بهبهان اظهار کرد: شهرستان بهبهان آمادگی میزبانی مسابقات در کلیه رشته های کوهنوردی را دارد و این هیات در صدد آموزش ورزشکاران به منظور توسعه و رشد هر چه بیشتر رشته کوهنوردی و صعودهای ورزشی می باشد.
خبرنگار: زینب سلمان زاده