مسابقات کافا، محک بسیار خوبی بود
مسابقات کافا، محک بسیار خوبی بود

سرمربی خوزستانی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان گفت: در مسابقات کافا نقاط ضعف و قوت تیم را شناختیم.

به گزارش نخل اسپورت؛ فروزان سلیمانی سرمربی خوزستانی تیم ملی فوتسال بانوان ایران پس از کسب قهرمانی در مسابقات کافا اظهار کرد: در ابتدا باید تشکر ویژه ای از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران داشته باشم که توانستند با صعود مقتدرانه به مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دل همه مردم ایران را شاد کنند.

سرمربی خوزستانی تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان افزود: مسابقات داخل سالن کافا برای اولین بار به صورت آزاد برگزار شد و تیم ملی ایران بعد از دو سال وقفه که به دلیل شرایط کرونایی به وجود آمده بود و هیچ اردو و بازی تدارکاتی نداشت، باعنایت شخص رئیس فدراسیون فوتبال و دبیر کل محترم و توجه ویژه خانم موسوی به این مسابقات اعزام شد.

سلیمانی با اشاره به تاثیر و کیفیت این بازی ها نیز اعلام کرد: با وجود تغییرات قابل توجه در بازیکنان تیم ملی این مسابقات محک بسیار خوبی بود و کمک کرد ما به شناخت خوبی از کیفیت و ظرفیت بازیکنان تازه دعوت شده دست یابیم. توانستیم نقاط ضعف و قوت تیم را شناسایی کنیم و به یاری خدا بعد از این جام با برگزاری اردو های منظم و بازی های تدارکاتی مناسب در مسابقات جام ملت های آسیا بدرخشیم. با این میزان از توجه و حمایت که توسط رئیس فدراسیون فوتبال انجام می شود می‌توانیم امیدوار باشیم که در ادامه راه بهترین نتایج حاصل خواهد شد و همین حمایت ها است که انگیزه ملی پوشان ایرانی را دو چندان کرده است.

شایان ذکر است علاوه بر فروزان سلیمانی سرمربی خوزستانی تیم ملی فوتسال کشورمان، زیبا بابابی (مربی) و  طاهره مهدی پور، سحر پاپی، فاطمه پاپی، راحله رفیعی (بازیکن) در تیم ملی کشورمان حضور داشتند.

همچنین نسیم کیانی‌مقدم داور خوزستانی کشورمان نیز در مسابقات کافا ۲۰۲۲ کافا تاجیکستان قضاوت کرد.

 خبرنگار: زینب سلمان‌زاده