شکست نمایندگان خوزستان در هفته چهاردهم لیگ یک
شکست نمایندگان خوزستان در هفته چهاردهم لیگ یک

دو نماینده خوزستان در هفته چهاردهم از لیگ یک برابر حریفان خود شکست خوردند.

به گزارش نخل اسپورت؛ امروز چهارشنبه ۲۲دی ماه در یکی از دیدارهای هفته چهاردهم رقابت های لیگ دسته یک، ملوان بندرانزلی موفق شد در یک بازی خارج از خانه با ۳ گل از سد استقلال ملاثانی عبور کرده و صدرجدول را حفظ کند.

این بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در نیمه دوم حملات شاگردان مازیار زارع نتیجه داد. حرکتی که توسط یحیی زاده از سمت راست آغاز شد و یک ارسال به روی دروازه، نصیب سجاد بازگیر شد و این بازیکن نیز با ضربه ای قیچی برگردان به زیبایی دروازه استقلال ملاثانی را باز کرد و تیمش را پیش انداخت.

بازگیر که موفق به گلزنی برابر تیم سابقش شده بود، شادی خاصی را انجام نداد اما گل او از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار بود چرا که باعث شد ملوان از زیر فشار و استرس کسب پیروزی خارج شده و این گل زمینه ساز گل های دوم و سوم انزلی چی ها نیز بود.
پس از این گل تمرکز و شیرازه استقلال ملاثانی به هم ریخت و شاگردان مازیار موفق به زدن گل های بعدی نیز شدند. روی اشتباه علی اکبر آهکی سنگربان میزبان، ملوان صاحب یک ضربه پنالتی شد که محمدرضا  پورمحمد در دقیقه ۹۲ گل دوم انزلی چی ها را وارد دروازه استقلال ملاثانی کرد.
در واپسین ثانیه های بازی نیز استقلال ملاثانی روی یک ضدحمله غافلگیر شد و پوریا غلامی در دقیقه ۹۶ گل سوم تیم مازیار زارع را به ثمر رساند.

در مهم‌ترین مصاف هفته چهاردهم لیگ یک نیز، در کرمان شاگردان فرزاد حسین‌خانی و سهراب بختیاری‌زاده به مصاف هم رفتند؛ مس کرمان که ۱۰ بازی اخیر خود را بدون شکست سپری کرده بود و استقلال خوزستان هم در آماری مشابه ۹ مصاف قبلی خود را نباخته بود تا دو تیم که در کورس صعود به لیگ برتر هستند، با انگیزه کسب برد در دوئل ۶ امتیازی امروز به میدان بیایند.

در شرایطی که به نظر می‌رسید مصاف حساس امروز با تساوی بدون گل خاتمه پیدا می‌کند، در اوقات تلف شده نیمه دوم و روی ارسال امید پورقنبری، میلاد پورصف‌شکن موفق شد با ضربه سر قفل دروازه استقلال خوزستان را بشکند تا مس کرمان برنده بازی بزرگ هفته چهاردهم لیگ یک نام گیرد.

انتهای پیام/