پایان سومین دوره لیگ فوتسال نیشکر پس از ۳۲هفته
پایان سومین دوره لیگ فوتسال نیشکر پس از ۳۲هفته

سومین دوره لیگ فوتسال نیشکر پس از ۳۲هفته با قهرمانی تیم دهخدا به پایان رسید.

به گزارش نخل اسپورت؛ سومین دوره لیگ فوتسال نیشکر ویژه گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی این مسابقات ویژه گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از مهرماه سال جاری با حضور ۱۲ تیم به صورت رفت و برگشت برگزار شد و روگذشته دوشنبه (۱۳ دی ماه) با برگزاری فینال به پایان رسید و از برگزیدگان تقدیر شد.

در مراسم اهدای مدال قهرمانی، مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، مدیران عامل شرکتهای سدادفام نیشکر و خمیرمایه و الکل رازی، مدیران‌عامل کشت و صنعت‌های دهخدا، دعبل خزاعی و سلمان فارسی و موسسه تحقیقات و آموزش نیشکر حضور پیدا کردند و از تیم‌های برگزیده تقدیر کردند.

بیژن خراسانی نایب رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور، غفاری رئیس هیات ورزش کارگری خوزستان و رضا باقری رئیس هیات ورزش همگانی استان از مهمانان ویژه مسابقه فینال سومین دوره لیگ نیشکر بودند.

فینال سومین دوره لیگ فوتسال نیشکر بین تیم‌های دعبل خزاعی و دهخدا برگزار شد و در نهایت، تیم فوتسال دهخدا با تک گل مهاجم این تیم، جام قهرمانی را از آن خود کرد.

در این دوره از مسابقات، تیم نیشکر دعبل خزاعی به مقام سوم دست یافت و محمد حسین شیخانی از نیشکر فارابی نیز با ۲۲ گل زده به عنوان آقای گل شناخته شد.

جام اخلاق لیگ نیشکر به شرکت راصد صنعت توسعه تعلق گرفت و کاپ تیم توسعه یافته به شرکت آبان بسپار توسعه و کاپ تیم سخت‌کوش نیز به موسسه تحقیقات و آموزش نیشکر رسید.
انتهای پیام/