تساوی فولاد و پیکان در آخرین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر
تساوی فولاد و پیکان در آخرین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر

فولاد و پیکان در آخرین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر به تساوی یک یک دست یافتند.

به گزارش نخل اسپورت؛ امروز دوشنبه ۱۳ دی ماه تیم های فولاد و پیکان در آخرین بازی هفته سیزدهم لیگ برتر به تساوی یک – یک رسیدند. این دیدار با حملات پردامنه پیکان آغاز شد. خودروسازان در همان ۱۵ دقیقه ابتدایی، ابراهیم صالحی و امیرحسین غلامی دو فرصت بسیار خوب را از دست دادند. ابتدا صالحی در مصاف تک به تک با مرادیان قرار گرفت که سنگربان فولادی ها به زیبایی توپ او را مهار کرد. در ادامه نیز غلامی در موقعیت بسیار خوبی صاحب توپ شد که مرادیان این توپ را نیز گرفت و مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

در ادامه فولادی ها به خود آمدند و روی یک ارسال چند بازیکن این تیم در دهانه دروازه صاحب توپ شدند که ضربه موسوی به شکل عجیبی به پریرا برخورد کرد و به بیرون رفت. سرانجام در دومین دقیقه از وقت های تلف شده بود که قفل دروازه ها باز شد. شوت محمدرضا عباسی از پشت محوطه جریمه که قدرت زیادی هم نداشت را مجدکرمانشاهی سنگربان پیکان به بدترین شکل ممکن دفع کرد و لوسیانو پریرا مقابل دروازه خالی قرار گرفت و به راحتی گل نخست بازی را به ثمر رساند.

در نیمه دوم و با گذشت ۳۰ دقیقه، دو تیم حتی یک فرصت جدی را نیز روی دروازه هم خلق نکردند تا اینکه لوسیانو پریرا با پاس خوب قاسمی نژاد روی قوس محوطه جریمه صاحب توپ شد که با یک برگشت، ضربه اش را به سمت دروازه پیکان زد که شوت دیدنی او به تیر دروازه برخورد کرد و راهی به درون دروازه پیدا نکرد.
در حالیکه بازی رو به پایان بود، خودروسازان روی حرکت تعویض طلایی خود به پیروزی رسیدند. محمدحسین فلاح با یک دریبل دو طرفه صالح حردانی را از جریان بازی محو کرد و با شوتی محکم دروازه فولاد را تهدید کرد که دفع نوپ مرادیان مقابل پیمان رنجبری قرار گرفت و این بازیکن با یک ضربه سر دروازه فولاد را باز کرد تا بازی با تساوی یک – یک به پایان برسد.

با این نتیجه، پیکان ۲۰ امتیازی شد و در رتبه ششم باقی ماند و فولاد نیز همچنان در جایگاه هفتم قرار دارد و ۱۸ امتیازی است.
در دقیقه ۴۵+۲ شوت محمدرضا عباسی را فرهاد مجدکرمانشاهی سنگربان پیکان به بدترین شکل ممکن دفع کرد و توپ در برابر دروازه خالی به پریرا رسید و او به راحتی دروازه پیکان را باز کرد.
در دقیقه ۸۷ نیز حرکت دیدنی محمدحسین فلاح با دریبل دو طرفه صالح حردانی همراه بود و شوت این بازیکن را احسان مرادیان دفع کرد و پیمان رنجبری مقابل دروازه با ضربه سر دروازه فولاد را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

  • منبع خبر : ورزش3