واترپلو خوزستان فقط سه نفر است؟/ همه باید پشت تیم های خوزستانی باشیم
واترپلو خوزستان فقط سه نفر است؟/ همه باید پشت تیم های خوزستانی باشیم

رضا جعفری با بیان اینکه؛ همدلی، اتفاقی است که باید در خوزستان رقم بخورد گفت: مهم نیست چه تیمی و چه افرادی باشند، همه باید پشت تیم های خوزستانی باشیم.

رضا جعفری در پاسخ به سؤال خبرنگار نخل اسپورت در رابطه با عملکرد تیم نفت امیدیه در دور نخست لیگ برتر واترپلو کشور اظهار کرد: عملکرد ما در دور نخست رضایت بخش بوده اما نتیجه ای که گرفتیم هنوز چیزی نیست که ما دنبال آن بوده وبرای آن هدف گذاری کردی؛ البته با توجه به اینکه مسابقات در چهار یا پنج روز متوالی انجام می شود و هر روز صبح یا بعد از ظهر تیم بازی دارد قاعدتاً لازم است بازیکنان از آمادگی جسمانی کامل برخوردار باشند.

سرمربی تیم نفت امیدیه افزود: با توجه به اینکه شرایط کشور از نظرهمه گیری کوید ۱۹ تازه در حال بهتر شدن است و استخرها کم کم در حال فعال شدن هستند، باعث شده بازیکنان در این دوره از شرایط آرمانی خود نسبت به سالهای گذشته دور باشند، امیدواریم در دوردوم این مسابقات که حدود ۴۰ روز دیگر آغاز می شود بتواینم بچه ها را به شرایط آرمانی برسانیم تا بتوانند در روزهای متوالی آمادگی بدنی خود را حفظ کنند و بدنشان بتواند خیلی سریع برای بازی بعدی ریکاوری شود.

جعفری ادامه داد: دور بعد و دوم لیگ برتر واترپلو پس از بازگشت تیم ملی واترپلو از مسابقات انتخابی جهانی که چهاردهم لغایت هجدهم بهمن به میزبانی قزاقستان خواهد بود برگزار خواهد شد؛ دور سوم و پایانی لیگ برتر نیز با توجه به فشردگی موجود و همچنین مسابقات لیگ دسته یک پایان دهه نخست اسفند ماه سال جاری برگزار شود.

وی در ادامه با اشاره به پیش بینی خود از مسابقات دوربعد لیگ برتر واترپلو گفت: مسابقات در دور بعد فشرده تر، نزدیک تر و سنگین تر خواهد بود؛ امیدوارم با همکاری و حمایت های باشگاه نفت امیدیه و شرکت نفت و مدیریت محترم آن که البته تا همین الان هم ما را بسیار حمایت کردند و با بهبود شرایط مالی باشگاه بتوانیم اردوهای مد نظرمان را در این فاصله تا آغاز دور دوم لیگ برتر برگزار کنیم که در این رابطه هم پیش بینی چهار اردوی مقطعی هشت تا نه روزه را کردیم تا بچه ها به هماهنگی و آمادگی لازم برسند؛ کار سختی است اما تیم نفت امیدیه هم کوچک نیست، پیش ازاین هم از عهده کارهای سخت به خوبی برآمده؛ از کسب مقام های باشگاههای آسیا، قهرمانی لیگ برتر و قهرمانی جام حذفی که در کارنامه این تیم هست و قدیمی ترین باشگاه لیگ برتر واترپلو کشور هم محسوب می شود.

جعفری بیان کرد: امیدواریم که بتوانیم با و وجود تمام مسائل گفته شده به نتیجه مطلوب در پایان این دوره از لیگ برتر هم برسیم؛ همین جا هم جا دارد از تمامی بزرگانی که هم بصورت حضوری و هم تلفنی (آقای بیک، مانی اهل یرف و علی امیریان) با من در ارتباط بوده و هم راهنمایی دادند و هم موجب دلگرمی ما شدند تشکر کنم؛ اما برای من خیلی عجیبه؛ واقعا جامعه واترپلو خوزستان فقط همین سه نفر است؟

وی افزود: آن اتفاقی که باید در واترپلو خوزستان رقم بخورد؛ همدلی است؛ اینکه فرقی نداشته باشد کدام تیم از خوزستان در مسابقات حاضر می شود، مهم نباشد چه کسانی بالای سر این تیم ها هستند؛ ما همه باید پشت تیم های خوزستانی باشیم.

سرمربی تیم واترپلو نفت امیدیه در پایان گفت: امیدوارم در آینده ای نزدیک ، قلب های ما برای یک هدف و آن هم تعالی، پیشرفت و موفقیت واترپلو خوزستان بتپد.
خبرنگار: زینب سلمان زاده