شاگردان سهراب در قامت یک مدعی
شاگردان سهراب در قامت یک مدعی

تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه روند رو به رشد خود، با پیروزی برابر شهرداری همدان به رتبه سوم جدول صعود کرد.

به گزارش “نخل اسپورت”، در یکی از دیدارهای هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته اول، تیم های استقلال خوزستان و شهرداری همدان در اهواز به مصاف هم رفتند که این بازی با یک گل به سود استقلالی ها به پایان رسید.

شاگردان سهراب بختیاری زاده که روند خوبی را پشت سر گذاشته اند، پس از ۲ پیروزی متوالی، هفته قبل برابر ویستا توربین به تساوی یک – یک رضایت دادند و امروز به دنبال پیروزی در این بازی خانگی بودند. تلاش دو تیم در نیمه نخست گلی را در پی نداشت تا اینکه در دقیقه ۵۳ استقلالی ها از روی نقطه پنالتی به گل رسیدند.

حرکت خوب بهروز بارانی درون محوطه جریمه با خطای مدافعان شهرداری همدان به روی این بازیکن همراه شد که داور مسابقه نیز یک خطای پنالتی به سود آبی پوشان اهوازی اعلام کرد. بهروز جانفزا پشت این توپ ایستاد و در حالیکه پرویز کریمی سنگربان همدانی ها مسیر توپ را نیز درست تشخیص داده بود، اما توپ از زیر دستان او وارد دروازه شد و استقلال با یک گل از حریف خود پیش افتاد.

این نتیجه تا پایان بازی حفظ شد و تلاش بازیکنان شهرداری همدان برای رسیدن به گل تساوی بی نتیجه بود تا استقلال خوزستان با کسب این ۳ امتیاز حساس، به رتبه سوم جدول رده بندی صعود کند و خودش را در قامت یک مدعی جدی صعود به لیگ برتر نشان دهد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ورزش سه