فارغ از تمامی منم‌ها به دنبال حمایت از هر تیم خوزستانی باشیم
فارغ از تمامی منم‌ها به دنبال حمایت از هر تیم خوزستانی باشیم

رضا جعفری گفت: امیدوارم همه در خوزستان از تیم نفت امیدیه حمایت کنیم چون در حال حاضر تنها ضربان تپنده واترپلو استان در لیگ برتر همین تیم است.

رضا جعفری در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت پس از پایان اولین دیدار نفت امیدیه در سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور که از امروز چهاشنبه ۸ دی‌ماه در تهران آغاز شد اظهار کرد: دوره جدید لیگ برتر واترپلو کشورمان با حضور ۵ تیم نفت امیدیه، نفت گچساران، نوفلاح، دانشگاه آزاد و رعد پدافند بصورت متمرکز در تهران آغاز شد که دور اول دی ماه، دور دوم در بهمن و دور سوم و نهایی نیز اسفندماه برگزار می‌شود .

سرمربی تیم واترپلو نفت امیدیه افزود: اولین بازی ما در این دوره که امروز برابر نوفلاح برگزار شد، تیمی که به همراه دانشگاه آزاد با توجه به نفراتی که در اختیار دارند جزو اولین امیدهای قهرمانی این دوره هستند با اختلاف یک گل به سود حریف تمام شد. نو فلاح ۶ بازیکن ملی پوش بزرگسالان و ۴ بازیکن ملی پوش جوانان را در اختیار دارد و تیم بسیار خوب، با کیفیت و سرحالی است که بازیکنان آن نزدیک ۵ سالی است که کنار هم بازی می کنند .

جعفری در ادامه درخصوص مسابقه امروز خود برابر نوفلاح که با نتیجه نزدیک ۱۲ -۱۱ به سود حریف خود تمام شد گفت: مسابقه امروز را خوب شروع نکردیم، تایم اول متاسفانه اختلاف به سه چهار گل رسید اما هر چه زمان بازی جلوتر رفت توانستیم بهتر خودمان را بشناسیم و بازی خوبی را ارائه کنیم؛ هر چند که طبیعتا از نتیجه راضی نیستیم. اگر بچه های ما اشتباهات خود را کمتر می کردند حتی می توانستیم برنده از آب بیرون بیاییم.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه با وجود شرایط مالی و اقتصادی بسیار سخت در نفت، تیم خود را دقیقا شب قبل از مسابقه بستیم، بچه ها آشنایی زیادی از هم نداشتند؛ امیدواریم در بازی های آینده بتوانیم به هماهنگی بیشتر برسیم و نتایج بهتری را کسب کنیم.

جعفری ادامه داد: هدف گذاری ما برای این تیم و در سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور این است که بتوانیم حداقل روی سکو قرار بگیریم و بین سه تیم برتر باشیم که کار بسیار سختی هم است چون علاوه بر تیم شهید نوفلاح و دانشگاه آزاد که تیمهای بسیار خوبی هم از نظر مالی و هم کیفیت بازیکن هستند، تیم رعد پدافند هم تیمی است که از بازیکنان سرباز سود می برد هم چنین توانسته چند بازیکن خوب ملی پوش بزرگسالان و جوانان را به خدمت بگیرد، تیم نفت گچساران هم با ترکیب بازیکنان بومی و پنج شش بازیکن غیر بومی در این مسابقات شرکت کرده است.

وی افزود: در کل لیگ بسیار نزدیک و غیر قابل پیش بینی است، امیدوارم بتوانیم از نظر کیفی در این مسابقات روز به روز بهتر شده و به هماهنگی بیشتری برسیم.
جعفری تصریح کرد: شاکله تیم نفت امیدیه نسبت به گذشته تغییر کرده، در حال حاضر تیمی داریم که جمعی از بازیکنان بسیار جوان و باتجریه را در اختیار داریم، دروازه‌بان ما هفده ساله است، خیلی از بازیکنان دیگر ما بین ۱۷ تا ۱۹ ساله هستند، بازیکنان با تجربه ای هم داریم که بتوانیم تیم را کنترل کنیم.

وی ادامه داد: با توجه به استطاعت و شرایط مالی حال حاضر نفت و مشکلاتی که باشگاه از نظر مالی با آن دست و پنجه نرم می کند امیدواریم بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و همانند دوره های گذشته آبرویی برای خوزستان کسب کنیم.

سرمربی تیم واترپلو نفنت امیدیه در پایان گفت: امیدوارم همه اعضای خانواده شنا، شیرجه و واترپلوی خوزستان از این تیم حمایت کنند چون در حال حاضر تنها ضربان تپنده واترپلو خوزستان در لیگ برتر همین تیم نفت امیدیه است و ما بایستی فارغ از تمامی منم ها به دنبال حمایت از هر تیم خوزستانی باشیم؛
امیدوارم لایق این حمایت ها هم باشیم و بتواینم در آینده ای نزدیک و در پایان مسابقات سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور یک جشن خیلی خوبی را با هم برای موفقیت این تیم بگیریم.
خبرنگار: زینب سلمان‌زاده