حضور نفت امیدیه در تمام ادوار لیگ برتر واترپلو کشور بسیار ارزشمند است
حضور نفت امیدیه در تمام ادوار لیگ برتر واترپلو کشور بسیار ارزشمند است

بایک حسامیان گفت: برگزاری اردوی متمرکز تیم واترپلو دو رده سنی زیر 17 و 21 سال خوزستان روزهای خوب استان در این رشته را زنده می کند.

بابک حسامیان در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد: سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور از فردا چهارشنبه ۸ دی ماه در محل استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران با حضور تیم های نفت امیدیه از خوزستان؛ نفت و گاز گچساران از استان کهگیلویه و بویراحمد، دانشگاه آزاد اسلامی، شهید نوفلاح و رعد پدافند هوایی از تهران آغاز می شود.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان درخصوص حضور نفت امیدیه در سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو ایران گفت: حضور نفت امیدیه در این دوره نیز همانند دوره های گذشته بسیار ارزشمند است؛ در سالهای گذشته نماینده هایی از سایر استانها هم حضور داشتند که در این دوره نیستند ولی نفت امیدیه مثل سی دوره گذشته در این مسابقات حضور دارد.

حسامیان افزود: باید از مسئولین نفت امیدیه که در این شرایط سخت برای مسابقات لیگ برتر واترپلو کشور آماده شده و همانند سی دوره گذشته در این دوره نیز حضور دارند و همچنان پرچم خوزستان را در واترپلو کشور با عملکرد خوب بالا نگه داشتند تشکر کنیم.

وی درخصوص زمان برگزاری سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو کشور بیان کرد: این رقابت ها با حضور پنج تیم در دو مرحله مقدماتی و یک مرحله پایانی ( مجموعا ۳ دوره ) به صورت متمرکز برگزار می‌شود. مرحله نخست این مسابقات هشتم الی ۱۲ دی ماه ۱۴۰۰ در محل استخر ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران پیگیری خواهد شد.

حسامیان با اشاره به تنها مورد ناراحت کننده لیگ برتر واترپلو امسال کشور گفت: تنها مورد ناراحت کننده این دوره از لیگ برتر واترپلو کشورمان عدم حضور استاد هادی بیگ رئیس خوزستانی لیگ برتر واترپلو و پیشکسوت ارزشمند کشورمان بدلیل کسالت است که امیدواریم هر چه زودتر سلامتی خود را بدست آورده و در رویدادهای آتی واترپلو کشور حضور یابند.

رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان در پایان درخصوص برگزاری اردوی متمرکز تیم واترپلو خوزستان گفت: خوشبختانه واترپلو خوزستان در حال بازگشت به روزهای خوب خود است، برگزاری اردوی متمرکز تیم واترپلو در دو رده سنی زیر ۱۷ و زیر ۲۱ سال استان باعث شد شهرهایی که مدتها و حتی می توان گفت سالهای بسیار زیادی نه تنها با واترپلو که با ورزشهای آبی کاملا قطع ارتباط کرده بودند در حال حاضر پای کار آمدند و در لیگ یک واترپلو که بزودی برگزار می شود شرکت خواهند کرد که این امر اهمیت بسیار زیادی دارد.

به گزارش نخل اسپورت؛ نفت امیدیه در سی و یکمین دوره لیگ برتر واترپلو ایران فردا چهارشنبه ساعت ۱۱/۳۰ به مصاف تیم نوفلاح می رود.
شایان ذکر است؛ بابک حسامیان داور خوزستانی و بین المللی واترپلو کشورمان و رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان نیز بعنوان داور در سی و یک مین دوره لیگ برتر واترپلو کشور قضاوت میکند.

خبرنگار: زینب سلمان زاده