اشکش بالاخره برد/ روانخواه هم به داد سایپا نرسید
اشکش بالاخره برد/ روانخواه هم به داد سایپا نرسید

تیم فوتبال استقلال ملاثانی در هفته یازدهم لیگ یک کشور با شکست سایپا ده امتیازی شد.

به گزارش نخل اسپورت، هفته یازدهم لیگ یک کشور امروز چهارم دی ماه برگزار شد که استقلال ملاثانی در خانه با حساب ۲ بر یک برابر سایپا به برتری رسید. آخرین برد ملاثانی به هفته سوم لیگ بر می گردد.

برد قعرنشینان لیگ یک از ساعت ۱۴ امروز و با برتری استقلال شروع شد. رضا جباری خیلی زود دروازه سایپا را باز کرد تا میزبان زیر ده دقیقه از حریف پیش بیافتد. مهران مستاجران پیش از پایان نیمه اول و در دقیقه ۴۱ گل دوم را هم وارد دروازه سایپا کرد.

استقلال ملاثانی که با ایجاد اختلاف دو گل، حاشیه امنیت خوبی در نیمه دوم داشت، توانست در ۴۵ دقیقه دوم از پیروزی خود به خوبی محافظت کند؛ حملات سایپا تا پایان دقیقه ۹۰ حاصلی نداشت تا اینکه در وقت های اضافه داور یک پنالتی به سود این تیم اعلام کرد؛ حسین مالکی در دقیقه ۳+۹۰ این پنالتی را به گل تبدیل کرد ولی فرصتی برای جبران گل دوم وجود نداشت تا سایپا در گام نخست با روانخواه هم شکست بخورد.

استقلال ملاثانی با کسب این پیروزی ۱۰ امتیازی شده و در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت. این تیم می تواند با کسب چند برد دیگر تا میانه های جدول هم صعود کند. در سمت مقابل سایپا ۱۱ امتیازی ماند تا فرصت صعودی چند پله ای در جدول را از دست بدهد.

انتهای پیام