مسائل مالی تنها تفاوت دو تیم در بازی امروز بود/ آبادان به مشکلات مالی عادت کرده!
مسائل مالی تنها تفاوت دو تیم در بازی امروز بود/ آبادان به مشکلات مالی عادت کرده!

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: حوصله همه از مسائل مالی سر رفته اما این مشکلات تیم ماست.

به گزارش نخل اسپورت؛ علیرضا منصوریان سرمربی تیم صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از پایان دربی خوزستان که امروز جمعهه سوم دی ماه در اهواز برگزار شد اظهار کرد: تفاوت دو تیم در این بازی فقط مسائل مالی بود. تفاوت ما این بود که فولاد آرامش داشت اما ما نه. مشکلات مالی خیلی تاثیرگذار است. آبادان مثل اینکه عادت کرده با مشکل مالی دست و پنجه نرم کند تا هفته دوازدهم، سیزدهم. تبریک می گویم به … نمی دانم به چه کسی باید تبریک بگویم! ولی کسانی که در این پانزده بیست سال شکل فولاد را تغییر دادند. تیمی که با شخصیت در این فوتبال شده و از امکانات خوبی بهره برده است. سه استادیوم دست به نقد دارد و باید دست کسانی که این امکانات را گذاشته بوسید. هر مدیری آمده پشت سر این ایده مانده است. اما متاسفانه اما پشت بند و تبصره مانده ایم. قانون بی خودی است که همه تیم ها می توانند از زیر مجموعه خود کمک کنند اما نفت نمی تواند. چندین بار جلسه گذاشتم با پالایش نفت که از دوستان خوبم هستند.

وی ادامه داد: یک سری قوانین مثل کش روی دست و پای مسوولان مانده است و به نظرم این قوانین بی عقلی محض بوده است. ما روی نفت و سرمایه خوابیده ایم و مشکل داشته باشیم. نمی شود که یک مرد ۶-۵ ماه پول نداشته باشد در خانه خودش. این بازیکنان یک سری جوان هستند و قراردادشان از ۲۰۰ تومان شروع می شود تا بالاترین که حدود ۲ میلیارد است. آن هم برای طالب ریکانی است که محبت کرده از دو پیشنهاد ۱۰ میلیاردی خود که یکی از آنها استقلال بوده گذشته است. تیم ها ما از آن ور دیوار افتاده است.ما آسیب درونی بابت این قضیه داریم و ریز مشکلات را دنبال می کنیم. فرماندار هم کمک زیادی کرد و پیگیر ماجرا بوده است. فرماندار به دنبال این بود تا یک مصوب بگیرد که نشد. ما نمی خواهیم ۵۰۰ میلیارد بگیرند و الان لنگ ۲۰ میلیارد هم هستیم.

منصوریان در ادامه درباره روند دربی خوزستان گفت: من تجربه دربی خوزستان را نداشتم و این افتخار را دارم که امسال در جایی که معدن فوتبالیست است حاضر باشم. دو تیم خیلی باکیفیت کار کردند. تفکرات دو تیم به همدیگر می خورد و می دانستیم یک اشتباه می تواند آخرین اشتباه باشد. آنها هم موقعیت داشتند و شاید داخل باکس نیامدند. ما هم همینطور و اگر دقت می کردیم می توانستیم به گل برسیم.

سرمربی صنعت نفت آبادان بیان کرد: من به بچه ها گفتم که این دیدار یا یک هیج تمام می شود یا بدون گل. تبریک می گویم به جواد نکونام و تیمش. تیم خوبی بعد از بازگشت درست کرده و تیمی است که بخواهی با آن بازی کنی باید آنالیز قوی روی ان داشته باشی. ما تمام وقت خودمان را وقف آنالیز حریف کرده بودیم تا شیمبا، آبشک و بوحمدان را خارج کنیم. ما به هم قول دادیم که خانواده باشیم. قول دادیم که باید به بهترین شکل تیم را جلو ببریم. شما حوصله تان از مسائل مالی سر رفته اما این مشکلات ماست. شما نمی توانید بهترین ماشین را داشته باشید اما بنزین نداشته باشد.

خبرنگار: زینب سلمان زاده