بازی با نفت آبادان، کلید موفقیت ماست
بازی با نفت آبادان، کلید موفقیت ماست

نکونام امیدوار است بازیکنانش با ارائه یک عملکرد خوب از بازی با نفت آبادان تفاضل گل فولاد را مثبت کنند.

به گزارش نخل اسپورت؛ جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد در نشست خبری پیش از بازی با صنعت نفت آبادان اظهار کرد: می‌دانیم بازی با نفت آبادان مثل همه مسابقات سخت است. البته تمام بازی‌ها سخت هستند و شرایط به صورتی است که در جدول همه تیم‌ها سخت امتیاز می‌دهند و سخت گل می خورند. تیم ها سخت کوش هستند و شرایط را برای همه سخت می کنند.

وی ادامه داد: تیم نفت را آنالیز کرده ایم و امیدوارم فردا بازیکنانم با تمرکز بالا و عملکرد خوب، یک بازی جاندار انجام داده و بتوانیم به موفقیت برسیم. فکر می کنم این بازی کلید موفقیتمان است. تاکنون نتوانسته ایم تفاضل گلمان را مثبت کنیم و امیدوارم فردا این اتفاق بیفتند و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم و سه امتیاز را کسب کنیم و به شرایط مورد نظر برسیم. نفت آبادان تیم خوبی است و با برنامه بازی می‌کند و بازیکنان خوب و با کیفیتی دارد. بازیکنانی که فوتبال بلد هستند و از لحاظ تکنیک فردی و تاکتیکی تیم خوب و قابل احترامی هستند. می دانیم بازی سختی داریم اما آماده هستیم یک بازی خوب و با تمرکز بالا انجام دهیم تا به موفقیت برسیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره مصدومان تیمش نیز خاطرنشان‌کرد: وحید حیدریه به تیم اضافه شده است و اگر نیاز باشد فردا بازی می‌کند. کولیبالی هم با تیم در حال تمرین است و امیدوارم بتوانیم از او استفاده کنیم.

نکونام در پاسخ به این سوال که کسر امتیاز از گل‌گهر سیرجان را چطور می‌بینید؟ گفت: ما بازی رو در روی مان را انجام دادیم و سه امتیاز را کسب کرده‌ایم و این موضوعی نیست که به تیم من مربوط به شود. فدراسیون و لیگ نیز قانون دارند و اگر هر کسی هر خلافی انجام داده باشد تنبیه می‌شود. به هر حال این موضوع به ما مربوط نمی‌شود و به آن ورود نمی‌کنیم.

وی درباره تقویت تیمش در نیم فصل نیز عنوان کرد: حداقل با ۸ بازیکن تاکنون صحبت کرده ایم اما می‌دانید شرایط نیم‌فصل به صورتی است که باتوجه به این که بازیکنان قرارداد دارند سخت است که با آنها قرارداد ببندیم. البته اینکه از الان با آنها مذاکره داشته ایم کار غیر قانونی نیست زیرا شش ماه قبل از اینکه قرارداد بازیکن با تیمش به اتمام برسد می‌توانیم با او مذاکره کنیم. باید ببینیم نهایتاً چه اتفاقی می‌افتد. در حال تلاش هستیم تا بتوانیم بهترین نفرات را که شرایط ایده‌آلی دارند جذب کنیم. بازیکن خارجی هم زیر نظر داریم به ویژه بازیکن آسیایی. با باشگاه او در حال مذاکره ایم و امیدوارم در چند روز آینده به توافق برسیم. بازیکن خوبی است و آن را به صورت کامل می شناسم و موقعی که بازی می کردم و مربی تیم ملی بودم، بازی او را دیده ام. این بازیکن از شرایط فعلی در تیمش رضایت ندارد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا