شروع قدرتمندانه مدافع عنوان قهرمانی
شروع قدرتمندانه مدافع عنوان قهرمانی

مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی کار سختی برای صعود به جمع شانزده تیم نهایی نداشت.

به گزارش نخل اسپورت ، تیم فولاد به عنوان مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی، کار خود در فصل جدید این مسابقات را امشب مقابل شهرداری نوشهر آغاز کرد. دیدار دو تیم در مرحله یک شانزدهم نهایی از ساعت ۱۷ با قضاوت یعقوب آشوری در اهواز شروع شد.

جواد نکونام با استراحت دادن به انصاری، آبشک و بدرقه و نیمکت نشین کردن چهره های شاخص تیمش، فولاد را با ترکیبی دگرگون شده راهی زمین کرد که نیمکت پرستاره ای داشت. سرخ پوشان خوزستان در بازی امشب ایوب والی و موسی کولی‌بالی را هم به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتند.

اولین موقعیت جدی بازی را بعد از نیم ساعت شاهد بودیم؛ جایی که دروازه بان شهرداری نوشهر به زیبایی ضربه عباسی در موقعیت تک به تک را مهار کرد. در حالی که می رفت بازی در نیمه اول با نتیجه مساوی بدون گل به پایان برسد، عباسی موقعیت از دست رفته اش را جبران کرده و یک پنالتی برای تیمش گرفت. احمد عبدالله زاده پشت ضربه پنالتی ایستاد و در دقیقه ۱+۴۵ با یک شوت زیبا دروازه حریف را باز کرد.

فولاد در نیمه دوم کار را تهاجمی شروع کرد و توانست در دقیقه ۵۶ گل دوم را هم به ثمر برساند؛ شاگردان بنگر در این صحنه به اشتباه دروازه خودی را باز کردند تا میزبان اختلاف را دو برابر کند. شاگردان نکونام بعد از گل بازهم به حملات خود ادامه دادند و حتی خیلی زود می توانستند به گل سوم هم برسند اما تیرک دروازه مانع از این اتفاق شد. تداوم این حملات در نهایت به گل سوم فولاد انجامید که پاتوسی پس از یک توپگیری هوشمندانه در دقیقه ۸۶ به ثمر رساند تا مدافع عنوان قهرمانی با کسب پیروزی ۳-۰، شروع قدرتمندانه ای در این فصل داشته باشد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳