لیگ یک / استقلال خوزستان نزدیک صدر شد
لیگ یک / استقلال خوزستان نزدیک صدر شد

آبی‌پوشان استقلال خوزستان در خانه موفق شدند از سد قشقایی صدرنشین بگذرند و روند نتایج فوق‌العاده‌شان را ادامه دهند.

به گزارش نخل اسپورت ، در یکی از مهم‌ترین دوئل‌های هفته دهم لیگ یک، امروز در اهواز شاگردان سهراب بختیاری‌زاده بعد از گذراندن یک روند فوق‌العاده و کسب ۱۳ امتیاز از ۱۵ امتیاز ممکن ۵ دیدار اخیر خود، باید به مصاف قشقایی شیراز، صدرنشین لیگ یک می‎رفتند؛ تیمی که از ابتدای فصل در جمع مدعیان بوده و رکورد بیشترین پیروزی در این فصل لیگ یک را داشت و برای حفظ صدرنشینی به پیروزی در اهواز نیازمند بود.

نبرد شاگردان سهراب بختیاری زاده و مهدی رجب‌زاده در نیمه نخست گلی در پی نداشت و توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد تا دو تیم با نتیجه تساوی نیمه نخست را به پایان ببرند.

در نیمه دوم بازی جذاب‌تر دنبال شد و نیاز دو تیم به کسب ۳ امتیاز باعث خلق موقعیت‌های گلزنی پرشماری شد اما درخشش دروازه‌بان‌های دو تیم باعث شد تا توپی از خط دروازه‌ها نگذرد؛ اما سرانجام امیرحسین موسی‌زاده توانست طلسم‌شکنی کند و با شلیکی زیبا قفل دروازه قشقایی را شکست تا گل برتری را برای استقلال خوزستان را به ثمر برساند.

بعد از گلزنی موسی‌زاده، بازیکنان قشقایی آرایشی تهاجمی به خود گرفتند تا گل خورده را جبران کنند اما این‌چنین نشد. در اوقات تلف شده بازی، داور مسابقه به سود استقلال خوزستان اعلام پنالتی کرد که علی کیانی‌فر این پنالتی را به تور دروازه قشقایی چسباند تا پیروزی آبی‌پوشان اهوازی حتمی شود و آن‌ها موفق شدند در بازی خانگی امروز با ۲ گل قشقایی صدرنشین را از پیش‌رو بردارند.

شاگردان بختیاری‌زاده با حفظ روند شکست‌ناپذیری خود برای ششمین هفته پیاپی و کسب ۳ امتیاز شیرین خانگی، با ۱۸ امتیاز به جایگاه چهارم جدول صعود کردند و فاصله‌شان با صدر جدول ۲ امتیاز شد؛ قشقایی شیراز هم با شکست امروز، ۱۹ امتیازی ماند و با توجه به تساوی ملوان در بازی همزمان، صدر جدول را از دست داد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش۳