منصوریان: مقابل استقلال فوق‌العاده کار کردیم
منصوریان: مقابل استقلال فوق‌العاده کار کردیم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از عملکرد بازیکنانش در بازی با استقلال تمجید کرد.

به گزارش نخل اسپورت ،علیرضا منصوریان سرمربی صنعت نفت آبادان پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل استقلال در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر اظهارکرد: در نیمه اول خیلی زود به خواسته‌مان رسیدیم. ما روی ضربه ایستگاهی که ریکانی زد و روی کرنر کار کرده بودیم. بخشی از تیم استقلال قبلا در کادر من بودند و می دانند ما روی ضربه ایستگاهی خیلی کار می کنیم. بازی به نظر من با کیفیت بود.

وی بیان کرد: بعد از گل طبیعی بود که عقب نشینی کنیم و از گل مان دفاع کنیم. یکی دو بازیکن ما بدر حین بازی کمی مصدم شدند که البته با همان مصدومیت به کار ادامه دادند اما شروین بزرگ مجبور شد از بازی خارج شود. از امیری هم خیلی راضی هستم و خیلی خوب بازی کرد.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: بعد از شانسی که در نیمه اول به استقلال دادیم و گلی که دریافت کردیم، در نیمه دوم با دو، سه تغییر به خصوص در سمت راست، ادامه دادیم. ما دو، سه مصدوم داریم و با وجود این که به جعفری نیاز داشتیم، سعی کردیم از مصدوم هایمان استفاده نکنیم.

وی عنوان کرد: وقتی شکل بازی‌مان تغییر کرد، وارد بازی مالکانه شدیم. بازیکنان ما خیلی خوب کار کردند و در رختکن به بازیکنانم گفتم اگر در موقعیت سه به دو یا چهار به دو هستید، اگر می توانید گل بزنید، گلزنی کنید زیرا استقلال و پرسپولیس شانس زیادی به شما نمی‌دهند. ما در چندین صحنه می توانستیم خیلی راحت به گل برسیم، حتی در دقایق ۹۰، ۸۰ و ۸۶. بازیکنان ما فوق العاده کار کردند.

منصوریان بیان کرد: ما با ریتمی که به بازی دادیم، بازی را کنترل کردیم و اگر بخواهم عادلانه صحبت کنم، بعد از گلمان، نیمه اول برای استقلال بود و نیمه دوم از آن ما بود. باید در بخش تمام‌کنندگی زحمت بکشیم.

وی درباره داوری هم عنوان کرد:‌ برایم حساس شده بود که ببینم آقای اکبریان چگونه از تونل مذاب رد می‌شود. کمک‌های اکبریان امروز همسو با توپ حرکت می‌کردند و خود داور هم به صحنه‌ها نزدیک بود. من خودم را درگیر مواردی که ذهنم را جابجا کند، نمی کنم. من با این داور برده ام، باخته ام و مساوی داشته ام. من وقت برای نقد داوران نمی‌گذارم. سال گذشته این کار را کردم و ضرر آن شامل خودم و تیمم شد. امروز روی آقای اکبریان و تیم داوری حساس بودم و به نظرم خیلی خوب داوری کردند. امروز داور پنج، شش آوانتاژ و سه، چهار ادامه بازی خیلی خوب هم روی یامگا و امین قاسمی‌نژاد داد. صحنه های مشکوک به پنالتی را ندیدم چون استنباط من این بود که در محوطه جریمه برخورد شدیدی نبود.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان عنوان کرد: به بازیکنانم گفتم که سقف فوتبال ما خیلی کوتاه است و به این نیز اعتقاد دارم. جعفر سلمانی دو سال پیش در نفت بود و امسال در استقلال است و پیش از این نیز برای شش ماه لژیونر شد. از جنس سلمانی شاید ۱۰ نفر در تیم ما باشند. سقفی نداریم که بگوییم این تیم از تیم دیگر برتر است. تنها سقفی که فوتبال ما دارد بحث مالی است. بازیکنان ما در زمین، چیزی به اسم این که امروز پول نگرفته‌ایم یا نه، ندارند. در تیم‌مان بازیکنان بزرگی به نام طالب ریکانی، بغلانی، تهامی، خالدی، حکیم نصاری و طیبی داریم که این نفرات تیم ما را سفت نگه داشته‌اند.

وی ادامه داد: تفاوت کیفیت لیگ در مبالغ است. ما از سه هفته تونل‌های سخت پرسپولیس، گل گهر و استقلال رد شدیم. اشتباهات داوری هم سهوی اتفاق می افتد. آن توپی که در بازی با پرسپولیس زیر طاق دروازه ما خورد، بعد از بازی دیدم که گل شد اما داور چطور می تواند تشخیص دهد؟ ضمن این که فضای مجازی در کشور ما فضای بیماری است و وقتی به بازیکن بزرگ جهان مثل مسی توهین می‌کنند و او می‌گوید فکر می‌کردم سوغات ایران فقط فرش، زعفران و پسته است، برای ما خیلی بد است و به خودمان هم جفای کامل است. من به تیمم افتخار می‌کنم و اگر کمی خوش‌شانس بودیم، استقلال را می‌بردیم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا تیمش بالاخره در آبادان می برد؟ گفت: هنوز سه امتیاز در آبادان دشت نکرده‌ایم و اصلا راضی نیستم اما از کیفیت بازی بازیکنانم راضی‌ام. ما هم بدشانسیم و هم بی‌دقت و به نظرم بیشتر بی‌دقت هستیم و بهانه بدشانسی را نمی آورم. ان شاءالله به سه امتیازهای مختلف در آبادان می‌رسیم.

وی بیان کرد: ما در طول هفته های گذشته برای بازی پرسپولیس و گل‌گهر، کار روانی کردیم و کار تاکتیکی‌مان کمتر بود. باید به بازیکنان بگوییم که سقف فوتبال در ایران کوتاه است و باور کنند فوتبالیست‌های بزرگی هستند. طالب هنوز هم جوان است و امروز دو، سه پاس طلایی داد. در یک بازی بزرگ شما شانس سه بار تک به تک شدن را ندارید. یک بازیکن استقلال ریسک نمی‌کرد، عقب زمینشان را خالی کند و خیلی منتظر بودیم سیاوش یزدانی دست به یک کار انتحاری بزند و خط دفاع را خالی کند اما تا آخر بازی همان جا ماند.

منصوریان در پایان با بیان این که به بازیکنانش افتخار می‌کند، گفت: منابع مالی ما بسیار پایین است ولی عزت نفس‌مان با عزت نفس شهرمان یکی است وافتخار می‌کنیم که امروز در آبادان هستیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا