مربی نفت: VAR را عمدا به ایران نمی‌آورند/کمک داور جلوی حمله ما را گرفت که فحاشی را گزارش کند
مربی نفت: VAR را عمدا به ایران نمی‌آورند/کمک داور جلوی حمله ما را گرفت که فحاشی را گزارش کند

مربی نفت مسجد سلیمان گفت: فکر می‌کنم VAR را عمدا به ایران نمی‌آورند تا هر کاری می‌خواهند بکنند.

به گزارش نخل اسپورت، حمید عبداللهی پس از شکست یک بر صفر نفت مسجد سلیمان مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: روند رو به بهبود را شروع کردیم. ما آخرین تیمی بودیم که شروع به تمرین کردیم و در مدت کمی باید بدنسازی و تاکتیکی را انجام ومی‌دادیم. از نتیجه قطعا راضی نیستیم و خیلی مواقع هم دست ما نبوده است.

وی ادامه داد: از هفته قبل تکمیل شدیم و مطمئن باشید از لحاظ فنی روزهای خوبی را خواهیم داشت و به مردم مسجد سلیمان می‌گویم اگر حمایت کنند، نتایج بهتری می‌گیریم.

مربی نفت در مورد حواشی گفت: به همت مسئولین شهری باعث شد که یک مقدار از مشکلات حل شده و قرار است بخشی از پول‌ها تا فردا واریز شود. در سوی مقابل مس دو ماه قبل از ما شروع کرده و ردیف بودجه اش هم مشخص است و یک تیم متمول از لحاظ مالی و بازیکن است. دو بازی عمان را گرفته و قدرتمند است.

عبداللهی گفت: اینکه چرا نتیجه نمی‌گیریم، ما هم نمی‌دانیم. در بازی با آلومینیوم به ضرر ما پنالتی گرفتند و همان صحنه را برای ما امروز نمی‌گیرند. ما زورمان به داوری نمی‌رسد. داور به کنار، اما گلایه ما از کمیته داوران و فدراسیون فوتبال است. سیستم معیوب است و داوران خودشان هم گفتند. معلوم است که با این شرایط به کادرفنی و هواداران فشار می‌آید.

وی ادامه داد: در موقعیت گل زدن ما کمک داور پرچم می‌زند که به من فحاشی می‌کنند. اگر فحاشی می‌کنند داوری نکنید، فوتبال همین است. ریتم بازی را کمک داور خواباند و بازی قبلی هم ۳ امتیاز را از ما گرفت. آمار بگیرید که وحید کاظمی در ۲۰ بازی اخیر چطور سوت زده است. هاشمی نسب را هم ببینید. فشار تیم ما را گرفت. قرار نیست تیمی که پول و بضاعت ندارد، حقش را ندهند، این واقعا بی وجدانی است. ما هر روز کار می‌کنیم، اما اینطور اتفاقات رخ می‌دهد . واقعا زشت است. کمیته داوران ایراد دارد، پس چه زمانی می‌خواهید درست کنید. شاید درست کردن این است که فقط ما را جریمه کنید. مربی فحش بخورد و سکته کند، ایراد ندارد، اما داور نه. زد و بند زیاد است و همه هم می‌دانند. ما از نظر فنی نباختیم و از بچه ها راضی هستیم، اما دیگر با داور و کمک داور نمی‌توانیم بجنگیم.

مربی نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: بازی سال گذشته سایپا و پیکان بازی را وقفه انداختند و داور پس از دیدن صحنه پنالتی را برگرداند. به داور گفتیم که فیلم را ببیند که اشتباه کرده است. این اشتباهات سریالی است. می‌دانید سرمربی ما را چرا اخراج کردند؟ او گفت کمک شما ویبره زده، اما توجهی نکردید، پس از این اتفاق کمالوند را اخراج کرد. ممکن است یک باشگاه با یک باخت بودجه ۲۰۰ میلیاردی اش زیر سوال برود به خاطر همین خیلی کارها می‌کنند. در مجموع ما از داور شکایتی نداریم، اما کمک داور ایراد داشت.

عبداللهی تاکید کرد: فکر می‌کنم VAR را به صورت عمدی به ایران نمی‌آوردند تا هر کاری می‌خواهند بکنند. بازیکن مس حمل توپ کرد، اما داور نگرفت. سرمربی بودن در ایران واقعا مسئولیت سنگینی است، چون همه کارها را باید خودش انجام دهد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : فارس