پیوس: می‌خواهیم در بین ۵ تیم بالای جدول باشیم
پیوس: می‌خواهیم در بین ۵ تیم بالای جدول باشیم

سرمربی شهرداری آستارا گفت: طبق برنامه‌ریزی که با باشگاه داشته‌ایم، می‌خواهیم در انتهای فصل بین ۵ تیم بالای جدول باشیم.

به گزارش نخل اسپورت، فرشاد پیوس سرمربی شهرداری آستارا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر استقلال ملاثانی در اهواز، اظهار کرد: خیلی خوشحالم بعد از سال‌های سال به استادیوم تختی آمدم و خاطرات بسیار خوبی اینجا دارم و حس خوبی دارم.

وی افزود: از وقتی که به آستارا آمدم یک برنامه سه ساله داشتم که در سال سوم به لیگ برتر صعود کنیم. البته شرایط کمی فرق کرد و شاکله تیم نسبت به سال گذشته تغییر کرد. بهرحال تقریبا بازیکنانی که می‌خواستیم گرفتیم و چیزی که برای من اولویت دارد نظم و ترتیب است و سعی کردم تیم را بر این اساس بسازم.

پیوس گفت: بازیکنان باتجربه و خوبی به ما اضافه شده‌اند و با توجه به توانایی و برنامه‌هایی که داریم امیدوارم در پایان فصل بین ۵ تیم بالای جدول باشیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره شرط بندی و جادو و جنبل در لیگ‌های یک و دو، عنوان کرد: این موارد را بعضا دیده و شنیده‌ایم اما صحبت درباره این مسائل باید مستند باشد، من هم این چیزها را دیده‌ام اما اگر دقیق بخواهیم اظهار نظر کنیم باید با سند و مدرک به این مسئله بپردازیم.

وی ادامه داد: درباره استقلال ملاثانی باید بگویم تیم خوب و محکمی هستند و فصل گذشته در تیم چوکا که بودم به سختی این تیم را شکست دادیم.

پیوس گفت: امیدوارم شرایط آب و هوایی مناسب باشد تا شاهد بازی خوبی باشیم و نهایتا دست پر از زمین خارج شویم.

انتهای پیام