معرفی نفرات برتر دومین دوره مسابقات دوومیدانی کارگری قهرمانی خوزستان
معرفی نفرات برتر دومین دوره مسابقات دوومیدانی کارگری قهرمانی خوزستان

دومین دوره مسابقات دوومیدانی کارگری قهرمانی خوزستان با قهرمانی اهواز ب به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت؛ امروز دوشنبه ۱۷ آبان ماه دومین دوره مسابقات دوومیدانی کارگری قهرمانی استان خوزستان انتخابی کشوره یادواره شهید علی لندی به میزبانی ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد.

در ماده ۱۰۰ متر نادر حیدری از شوش؛ عباس شریفی از اهواز ب و نریمان رمضانی از اهواز د به ترتیب اول تا سوم و در ماده ۴۰۰ متر میلاد صالحیان از اهواز ب؛ سید امین دین پژوه از امیدیه و نریمان رمضانی از اهواز د نیز مقام نخست تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین نفرات برتر ماده ۸۰۰ متر این مسابقات نیز به ترتیب علی راسخی از اهواز ب؛ حامد سلیمانی از اهواز الف و حسن بوعذار از هویزه و در ماده ۳۰۰۰ متر آزاد پیمان شریفی از امیدیه؛ محمد چعب از اهواز ب و هانی شمیلی از شرکت لوله سازی اهواز به ترتیب اول تا سوم شدند.

در ماده پرتاب وزنه این مسابقات نیز محمد لایقتی نیا از دزفول؛ مجاهد پورکنی از هویزه و محمد گودرزی از امیدیه اول تا سوم شدند و در پرتاب نیزه محمد لایقتی نیا از دزفول؛ محسن برزگر از رامهرمز و میثم نظرزاده از امیدیه در جایگاه اول تا سوم ایستادند.
همچنین در ماده پرش طول داوود جمال پور از مسجدسلیمان؛ محمد چعب از اهواز ب و سجاد برزگر از اهواز الف اول تا سوم شدند.

تیم های برتر دوی امدادی ۱۰۰*۴ متر دومین دوره مسابقات کارگری قهرمانی استان خوزستان به ترتیب به اهواز ب؛ اهواز د و امیدیه شدند.

در مجموع در بخش تیمی اهواز ب به مقام قهرمانی دومین دوره مسابقات دوومیدانی کارگری قهرمانی استان خوزستان رسید و تیمهای دزفول و امیدیه نیز برای اولین بار در بخش کارگری به ترتیب در جایگاه دومی و سومی ایستادند.

شایان ذکر است در دومین دوره مسابقات دوومیدانی کارگری قهرمانی استان خوزستان ۶۵ ورزشکار در قالب ۱۱ تیم حضور داشتند.
خبرنگار: زینب سلمان زاده