منصوریان: هنوز نتوانستم عیبم را برطرف کنم/ به این برد احتیاج داشتیم
منصوریان: هنوز نتوانستم عیبم را برطرف کنم/ به این برد احتیاج داشتیم

سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: به این برد احتیاج داشتیم و بردن تیمی مثل نساجی سخت است و اگر بازی در قائمشهر بود، کار برایمان سخت تر می‌شد.

به گزارش نخل اسپورت ، علیرضا منصوریان پس از پیروزی دو بر صفر تیمش مقابل نساجی اظهار کرد: بازی بسیار سنگینی بود و می‌دانستیم نساجی بازی خوبی را ارائه می‌دهد و باتوجه به بارندگی زیاد در این زمین، دو تیم نمی‌توانستند کیفیت خود را نشان دهند اما از نتیجه راضی هستم. در طول هفته توانستیم نساجی را خیلی خوب آنالیز کنیم و به تمام اعضای تیمم خسته نباشید می‌گویم و این برد را به تمام مردم آبادان تقدیم می‌کنیم و ان‌شاءالله این برد مرهمی بر سه بازی قبلی باشد.

او در پاسخ به صحبت‌های کادرفنی نساجی مبنی بر این‌که عملکرد منصوریان در کنار زمین روی داور بازی تاثیر گذار بود، گفت: من اعتقاد دارم اگر آقای الهامی روی نیمکت بود سر و صداهای جانبی از نیمکت‌شان نمی‌شنیدیم. ما موقعیت نساجی را می‌دانیم که بسیار شبیه به آبادان است. وقتی پدر خانواده روی نیمکت نبود، تمام مجموعه سر و صدا می‌کردند و مربیان‌شان روی پیست تارتان اعتراض می‌کردند. ما اصلا نمی‌توانیم تاثیری روی داور داشته باشیم و کارت‌هایی هم که می‌گیرم به خاطر این است که از خط فنی عبور کردم و سر جای خودم نبود. هنوز نتوانستم این عیبم را برطرف کنم. من نمی‌توانم تاثیری روی داور بگذارم.

منصوریان اضافه کرد: این ایراد من است و باید این عیب را برطرف کنم. من در بازی الاهلی و نفت در سال ۹۳ از کنترل خارج شدم و نگاه کردم دیدم در منطقه مربی‌گری الاهلی بودم. ما به این برد احتیاج داشتیم و بردن تیمی مثل نساجی سخت است. اگر بازی در قائمشهر بود، کار برایمان سخت تر می‌شد.

انتهای پیام