امیدوارم به‌زودی در بزرگسالان، قهرمان جهان شوم
امیدوارم به‌زودی در بزرگسالان، قهرمان جهان شوم

قهرمان کشتی امیدهای جهان گفت: امیدوارم هر چه زودتر و به لطف خدا بتوانم در مسابقات بزرگسالان جهان و المپیک مدال طلا را به دست آورم.

امین میرزا زاده عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار نخل اسپورت در اهواز، عنوان کرد: مسابقات امید های جهان در سطح فنی خیلی خوبی برگزار شد و خداروشکر من هم توانستم به مدال طلا دست پیدا کنم و ذره‌ای دل هموطنانم را شاد کنم.

وی افزود: در کشتی دوم با کشتیگیر روسیه از ناحیه مچ پا آسیب دیدم که پایم ورم شدیدی کرده بود ولی با کمک مربیان اقای طالبوند و سایر اعضا کادر فنی توانستیم با بانداژ و یخ ورم پا را بخوابانیم و به مسابقات ادامه بدهم و به مدال طلا دست پیدا کنم.

قهرمان کشتی زیر ۲۳ سال جهان در پاسخ به این پرسش که در بزرگسالان چه زمانی می‌تواند روی قله بزرگسالان جهان بایستد، گفت: امسال هم می‌توانستم به این هدف دست پیدا کنم اما شرایط طوری رقم خورد که میسر نشد و حالا امیدوارم هر وقت قسمت بشود و خدا لطف کند بتوانم در مسابقات بزرگسالان جهان و المپیک به مدال طلا دست پیدا کنم .

میرزازاده در پایان درباره انتظارات خود از مسئولان اظهار داشت:
کم و کسر که زیاد هست، بحث اشتغال ، بحث بیمه و بحث های دیگری هست که انشالله مسئولین استانی و کشوری حمایت کنند که ورزشکارها دغدغه‌هایشان کمتر شود و بتوانند با خیال راحت تر برای کشورمان افتخار آفرینی کنند.

انتهای پیام

  • نویسنده : علی زنگنه