قهرمان، بهبهان را هم فتح کرد
قهرمان، بهبهان را هم فتح کرد

هفته اول لیگ برتر فوتسال با شکست اهورای بهبهان در خانه همراه بود.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت، در افتتاحیه لیگ برتر فوتسال کشور امروز در بهبهان اهورا میزبان مس سونگون بود که با شکست مواجه شد، مس این بازی را با نتیجه ی ٧بر۴پیروز شد، در راستای افتتاحیه فصل ٩٨_٩٩لیگ برتر فوتسال ایران مراسمی با حضور محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال جمهوری اسلامی ایران و آرش جابری دبیر سازمان لیگ فوتسال کشور برگزار شد.

مس اهورا را نقره داغ کرد

مس سونگون در بهبهان با بازیکنان با تجربه اهورا را زمین گیر کرد، شاید خیلی ها توقع چنین بازی زیبایی از اهورا حتی در زمین خود مقابل مس را نداشتند، اهورا مثل همیشه در زمین خودش با پرس شدید و یک بازی متکی به تماشاگران، بازی کردند شاید این گونه بازی کردن، در مقابل مس کمی بی احتیاطی بود، بله اینطور هم شد، مس با سه گل آن ها را جریمه کرد.

بازگشتی جذاب ولی کوتاه

اهورا در همین راستا کمی تغییرات در کناره های ایجاد کرده، رشید قلی پور کمی بالاتر بازی کرد و اهورا بیشتر صاحب توپ شد، این باعث شد قلی پور کمی بیشتر خلاقیت خود را نشان دهد، بهبهانی ها، بازی را به تساوی کشاندن اما این سه گل که زده شد، مس در باتلاق بازی غرق نشد، سریعا یاران با تجربه مس از این فشار که بر دوش آنها بود خلاص شدند.

مس چهار گل زد، اهورا پنالتی حساس را سوزاند

مس با چهار گل در ادامه بازی،اهورا را کمی از پیروزی یا حتی مساوی دور کرد، اهورا تسلیم نشد و با تمام انرژی ادامه داد، اما غیر از یک گل حاصلی به همراه نداشتند تا بازی هفت بر چهار به سود مس تمام شود، مس با این برد افتتاحیه را عالی شروع کرد.

اهورا، منتظر برای شگفتی

بهبهانی ها تیمی خوب را چراغ خاموش محیای لیگ کردند، تیمی خوب و منظم که بازیکنان این تیم و کادر فنی همه با هم برای یک هدف مشترک می جنگند، هدفی که آن ها را کنار هم نگه داشته این شکس نمی تواند آنها را ناامید کند، آن ها در مقابل بهترین تیم آسیا شکست خوردند.

انتهای پیام

  • نویسنده : حسن سواری