شکست تیم فوتسال ملی حفاری مقابل کراپ
شکست تیم فوتسال ملی حفاری مقابل کراپ

تیم فوتسال ملی حفاری در هفته هفتم لیگ برتر مقابل تیم کراپ الوند شکست خورد.

به گزارش نخل اسپورت ، هفته هفتم لیگ برتر فوتسال کشور امروز (پنجشنبه) پیگیری شد که ملی حفاری در خانه پذیرای تیم کراپ الوند بود.

در نیمه اول این بازی دو تیم خوب ظاهر شدند و حاصل آن دو گل بود؛ حفاری در دقیقه ۱۸ موفق شد دروازه حریف خود باز کند اما کراپ الوند در شروع مجدد بعد از این گل، سریعا گل خورده را پاسخ داد و بازی به تساوی کشیده شد. کراپ از روی نقطه پنالتی دوم نیز صاحب یک موقعیت گلزنی شد که بهزاد عظیمی نتوانست آن را به گل تبدیل کند. بازی در این نیمه با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در نیمه دوم، تیم ملی حفاری طوفانی شروع کرد و در دو دقیقه ابتدایی موفق شد، دو بار دروازه کراپ را باز کند. در ادامه نیز کراپی‌ها در دقیقه شش نیمه دوم یکی از گل‌های خورده را جبران کردند. تیم میهمان در ادامه نیز موفق شد بازی را به تساوی بکشاند.

کراپی‌ها در دقایق پایانی فشار بیشتری بر حفاری وارد کردند تا این‌که در دقیقه ۱۶ گل چهارم را وارد دروازه حفاری کردند. تیم میهمان در دقیقه ۱۷ نیمه دوم صاحب یک پنالتی شد که از موقعیت استفاده نکردند.

تیم کراپ در ادامه نیز فشار بیشتری به ملی‌حفاری وارد کرد و در دو دقیقه پایانی با ارائه یک نمایش برتر، دو گل به ثمر رساند.

شکست برابر کراپ، پنجمین باخت ملی‌حفاری در این فصل است.

انتهای پیام