برترین‌های انتخابی بوکس خوزستان معرفی شدند
برترین‌های انتخابی بوکس خوزستان معرفی شدند

مسابقات انتخابی بوکس خوزستان با شناخت نفرات برتر به پایان رسید.

حمید زنگنه‌منش رییس هیات فوتبال خوزستان اظهارکرد: مسابقات انتخابی بوکس خوزستان از ۲۸ تا ۳۰ مهرماه باحضور ۱۸ تیم و ۷۱ ورزشکار در اوزان سیزده گانه در خانه بوکس استان در اهواز برگزار شد.

وی بیان کرد: در وزن ۴۸- کیلوگرم جعفر ناصری از اهواز، در وزن ۵۱- کیلوگرم هادی مطور از آبادان، در وزن ۵۴- کیلوگرم مالک عماری از بهبهان، در وزن ۵۷- کیلوگرم مجتبی هلاکوپور از شوش، در وزن ۶٠- کیلوگرم مصطفی زویدات از آبادان، در وزن ۶۳.۵- کیلوگرم پیمان آقازاده از بهبهان، در وزن ۶۷- کیلوگرم مجـیـــــد صیـــدالی از باغملک، در وزن ۷۱- کیلوگرم حسن جلیزی و در وزن ۷۵- کیلوگرم عباس عبیـــاوی هر دو از اهـــواز، در وزن ۸٠- کیلوگرم مهدی بارون‌نژاد و در وزن ۸۶- کیلوگرم اکبر پیاهو هر دو از بهبهان و در وزن ۹۲- کیلوگرم ابراهیم فعلی و در وزن ۹۲+ اسماعیل بیرانوند هر دو از اندیمشک، به مقام قهرمانی رسیدند.

رییس هیات فوتبال خوزستان با بیان این‌که مسابقات در سطح قابل قبولی برگزار شد،گفت: نفرات برتر به همراه نفرات منتخب کادر فنی به اردوی تیم خوزستان دعوت می‌شوند.

وی پتانسیل بوکس خوزستان را بالا دانست و عنوان کرد: خوزستان همیشه در تیم‌های ملی بوکسور دارد که البته این ظرفیت وجود دارد که تعداد ملی‌پوش‌های استان بیشتر شود. امیدوارم با توجه به انگیز و درایت خوبی که در مربیان استان وجود دارد و تلاش ورزشکاران خوزستانی، تعداد ملی‌پوش‌هایمان بیش از این شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا