برگزای مسابقات تیراندازی ویژه دختران مناطق کم برخوردار اهواز
برگزای مسابقات تیراندازی ویژه دختران مناطق کم برخوردار اهواز

مسابقه تیراندازی توسط اولین سمن ورزشی اهواز به مناسبت هفته تربیت بدنی برای دختران یکی از مناطق کم برخوردار برگزار شد.

زینب سلمان زاده در گفت و گو با نخل اسپورت؛ اظهارکرد: روز گذشته سه شنبه ۲۷مهرماه به مناسبت هفته تربیت بدنی مسابقه تیراندازی برای تعدادی از دختران منطقه کریشان؛ یکی از مناطق کم برخوردار اهواز در سالن تیراندازی قدس برگزار کردیم.

وی افزود: زهرا محمودی زاده؛نرگس بوعذار؛ آیات بوعذار؛حلیمه مهدی نیا؛فاطمه مهدی نیا؛رویا یاسری؛ اسما غربی؛ زینب بداوی؛مژگان بداوی؛زینب سگوری؛غزل مروانی و الهام سخراوی شرکت کنندگان این مسابقه بودند که در پایان به تمامی شرکت کنندگان هدیه داده شد اما سه نفر برتر حکم قهرمانی دریافت کردند. غزل مروانی در جایگاه نخست؛زهرا محمودی زاده دوم و الهام سخراوی نیز سوم شد.

مدیر مؤسسه پویش حرکت جاوید خوزستان در ادامه بیان کرد: ورزش به عنوان یکی از مهمترین ارکان تامین شادابی و سلامت جسم و روان باید جایگاه ویژه ای در زندگی انسان بویژه در مناطق کم برخوردار و بطور ویژه تر دختران و بانوان این مناطق که بدلیل نبود امکانات لازم و اوقات فراغت آسیب های جسمی و ذهنی جدی را متحمل شده اند؛ دخترانی که طی صحبت روز گذشته با آنها شب قبل از این برنامه از اشتیاق حضورشان برای اولین بار در یک سالن تیراندازی نمی توانستند بخوابند.

وی عنوان کرد: مهم ترین امر در چنین برنامه هایی استمرار می باشد که امیدوارم با همکاری ادارات؛ سازمانها و هیأت های مختلف برنامه های بیشتری را برای دختران مناطق کم برخوردار برگزار کنیم.
سلمان زاده در پایان گفت: جا دارد از هیات تیراندازی استان خوزستان که برای برگزاری این برنامه نهایت همکاری را با ما داشتند، تشکر کنم.

 

خبرنگار:حسن جلیلی