واترپلویست‌های خوزستان بازی قابل قبولی برابر حریف قدرتمند خود ارائه دادند
واترپلویست‌های خوزستان بازی قابل قبولی برابر حریف قدرتمند خود ارائه دادند

حسامیان با اعلام اینکه واترپلویست های خوزستان پس از خروج از شرایط کرونا و در اولین گام بدون تمرین خود در مسابقات کشوری زیر 17 سال حاضر شدند اما با وجود شکست بازی قابل قبولی را از خود ارائه دادند.

بابک حسامیان در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد: تیم هیأت شنا خوزستان در اولین گام خود از مسابقات زیر ۱۷ سال واترپلو کشور امروز جمعه ۲۳ مهرماه از ساعت ۱۶ به مصاف تیم مدعی نوفلاح الف رفت که نتیجه را به حریف قدرتمند و آماده خود واگذار کرد. ترکیب اصلی تیم نوفلاح تقریبا همان ترکیب اصلی تیم ملی واترپلو است، تمرینات این تیم حداقل در یک سال گذشته یک روز هم تعطیل نبوده است و با اختلاف زیاد نسبت به سایر تیم ها قدرتمندترین تیم حال حاضر ایران است.

رئیس هیأت شنا استان خوزستان با اشاره به عملکرد واترپویست های خوزستان در گام اول خود از مسابقات زیر ۱۷ سال کشور گفت : به نظر من و البته سایر کارشناسان واترپلو نیز، واترپلویست های تیم هیأت خوزستان با توجه به نداشتن تمرین و اینکه این تیم به تازگی شکل گرفته بازی قابل قبولی را از نظر فنی مقابل تیم مدعی و قدرتمند نوفلاح ارائه دادند و با توجه به مستعد بودن آنها به مرور بهتر هم خواهند شد.

حسامیان با اشاره به استخر آزادی و جو سنگین آن گفت: واترپلویست های هیأت خوزستان در کوارتر اول مسابقه امروز خود بدلیل جو سنگین استخر آزادی که برای اولین بار در آن قرار می گرفتند و البته دوری طولانی مدت آنها از شرایط استخر و مسابقه تمرکز کافی را نداشتند اما در کوارتر دوم به بعد بازی قابل قبولی را ارئه دادند و آنچه که در توان داشته را به نمایش گذاشتند و همین امر هم باعث رضایت ما از آنهاست.

وی در ادامه بیان کرد: تیم هیأت خوزستان در بازی دوم خود فردا ساعت ۱۲:۳۰ به مصاف میرداماد تبریز می رود که امیدوارم واترپلویست های ما برنده از استخر خارج شده و از گروه خود صعود کنند.

حسامیان درخصوص وضعیت سایر تیم های حاضر در این مسابقات نیز گفت: همه تیم های حاضر در این مسابقات حداقل در دو ماه گذشته کار کردند و تقریبا تمام تیم‌هایی که حضور دارند هم استخر دارند و هم تمرین داشتند، می توان گفت بازیکنان استانهای دیگر حاضر در این مسابقات با ۷۰ درصد آمادگی خود در این مسابقات حاضر شدند.

داور بین المللی واترپلو در پایان گفت: فدراسیون تقریبا تمام داوران خود را برای این مسابقات دعوت کرده تا از این طریق با پایش آنها نفرات آماده تر را شناسایی کند.

به گزارش نخل اسپورت؛ بابک حسامیان و امیر ریحانی داوران خوزستانی بین المللی واترپلو در این مسابقات قضاوت می کنند.

خبرنگار: زینب سلمان‌زاده