۳ مدال برنز دستاورد خوزستانی‌ها از مسابقات جودو نوجوانان کشور
۳ مدال برنز دستاورد خوزستانی‌ها از مسابقات جودو نوجوانان کشور

تیم خوزستان در مسابقات جودو نوجوانان کشور به سه مدال برنز دست پیدا کرد.

به گزارش نخل اسپورت ، حبیب الله ایگدر سرمربی تیم جودو نوجوانان خوزستان اظهارکرد: این مسابقات امروز (جمعه) در ورزشگاه تختی تهران به پایان رسید که در وزن ۵۵ کیلوگرم صادق صالحی، در وزن ۶۰ کیلوگرم محمد جواد سهرابی و در وزن ۷۳ کیلوگرم عبدالکریم معیدی همگی به مدال برنز دست پیدا کردند و یاسر سلیمانی نیز مقام پنجم را به دست آورد.

وی با ابراز رضایت از عملکرد جودوکاران خوزستانی، گفت: نفرات مقام آور به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت خواهند شد.

سرمربی تیم جودو نوجوانان خوزستان عنوان کرد: باتوجه به این که این رقابت ها، اولین مسابقه بعد از مناسب شدن شرایط کرونایی بود، سطح مسابقات با حضور ۳۲ استان و این که تمام تیم ها با نفرات کامل حاضر شده بودند، بسیار بالایی برخوردار بود و ورزشکاران و قهرمانان این رده سنی به خوبی آمادگی خود را حفظ کرده بودند.

وی در پایان نیز گفت: سرپرستی تیم بر عهده وحید حیدرزاده بود و یاسر سلیمانی، مهدی بسحاق، عبدالکریم معیدی، علیرصا بهزادی، صادق صالحی، محمدجواد سهرابی، ابوالفضل بختیاری و علیرضا صدری نیز جودکاران خوزستانی اعزامی به مسابقات نوجوانان کشور هستند.

به گزارش نخل اسپورت ، مصطفی الیاسی از خوزستان در برگزاری این مسابقات کمک داشت و یلداحاجت پور نیز به عنوان داور به مسابقات بانوان دعوت شده است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا