احتمال تعلیق بازی‌های استقلال ملاثانی در لیگ دسته اول
احتمال تعلیق بازی‌های استقلال ملاثانی در لیگ دسته اول

به دلیل عدم تعیین تکلیف تیم فوتبال استقلال ملاثانی، احتمال تعلیق بازی‌های این تیم در هفته‌های ابتدایی لیگ دسته اول وجود دارد.

به گزارش نخل اسپورت ، رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور در هفته نخست، طبق برنامه از روز شنبه ۲۴ مهرماه آغاز خواهد شد، اما در این راستا، تکلیف چند تیم برای حضور در این آوردگاه هنوز نا مشخص است.

علاوه بر بلاتکلیفی تیم‌هایی همچون بادران تهران و شاهین بوشهر، دیگر تیمی که حضورش در هفته نخست بازی ها در هاله‌ای از ابهام قرار دارد تیم استقلال ملاثانی است.

این تیم در حال حاضر با دو مجموعه مختلف و در دو مکان مجزا در حال انجام تمرینات خود است و هر کدام از مجموعه‌هایی که داعیه مالکیت قانونی این باشگاه را دارا هستند، خود را به عنوان نماینده خوزستان در لیگ دسته اول معرفی می‌کنند.

هم اکنون یک تیم زیر نظر ابراهیم اشکش و دیگری تحت نظر مالک باشگاه با یک سرمربی جدید در حال تمرین هستند و با توجه به ایجاد مشکلات حقوقی در بین طرفین، این امکان وجود دارد که رأی نهایی در خصوص این باشگاه تا آغاز لیگ دسته اول به طول انجامد، بر همین اساس، گمان برده می‌شود که سازمان لیگ با تأمل بر این موضوع دیدارهای تیم استقلال ملاثانی را به حالت تعلیق در آورد.

در این بین، نقش منفعل اداره کل ورزش و جوانان و هیأت فوتبال استان خوزستان، بیش از پیش نمود یافته و فقدان مرکز واحدی برای حل اختلافات و ایجاد مصالحه بین هر دو طرف، به طور حتم در ادامه به این سهمیه دسته اولی فوتبال خوزستان و اعضای کادر فنی و بازیکنان آن، لطمه وارد خواهد کرد.

انتهای پیام