اعزام ورزشکاران خوزستانی به مسابقات جهانی شرکت ها
اعزام ورزشکاران خوزستانی به مسابقات جهانی شرکت ها

ورزشکاران خوزستانی در دو رشته ورزشی به مسابقات جهانی شرکت ها اعزام شدند.

سید حمید غفاری در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد: صبح امروز چهارشنبه ۱۴مهرماه ورزشکاران کارگری خوزستانی به سومین دوره مسابقات جهانی شرکت ها و کمپانی‌های جهان اعزام شدند. این مسابقات از ۱۴ لغایت۲۰ مهرماه درشهر آتن کشور یونان برگزار می شود.

رئیس هیئت ورزشی کارگری استان خوزستان افزود: کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران با ۱۱۵ ورزشکار و همراه در ۶ رشته ورزشی دارت، شنا، تنیس روی میز، دوومیدانی، والیبال ساحلی و فوتبال در مسابقات جهانی شرکتها حضور خواهد داشت که از استان خوزستان نیز ۲ ورزشکار به نام های عباس غلامی و حمید احمدی به سرپرستی مجید دهگان در رشته شنا از شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه و ۱ ورزشکار به نام جمال فتاحی در رشته تنیس روی میز از شرکت سدادفام نیشکر در این دوره از مسابقات با حریفان خود به رقابت می پردازند.

رئیس هیئت ورزشی کارگری استان خوزستان با اشاره به حضور خوزستانی ها در مسابقات جهانی شرکتها گفت: همیشه ورزشکاران و تیم های استان خوزستان به همراه کاروان ورزشی ایران در مسابقات جهانی مختلف عملکرد درخشانی داشته و موفق به کسب مقام ها و مدال‌های رنگارنگ شدند که امیدواریم در این دوره  از مسابقات جهانی شرکت‌ها نیز نماینده‌های استان بتوانند مقام های خوشرنگی برای کشور و استان خوزستان کسب کنند.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت؛پیش از این ورزشکاران خوزستانی در مسابقات جهانی شرکتهای ۲۰۱۵ ایتالیا، ۲۰۱۷ لیتونی ، ۲۰۱۸ فرانسه و ۲۰۱۹ اسپانیا نیز حضور داشتند.

خبرنگار: زینب سلمان‌زاده