خروج هیأت شنای اهواز از بلاتکلیفی
خروج هیأت شنای اهواز از بلاتکلیفی

سرپرست هیأت شنا، شیرجه و واترپلو اهواز انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت؛ در جلسه روز گذشته پنج‌شنبه ۸ مهرماه که در محل دفتر هیأت شنا خوزستان با حضور پیشکسوتان، مربیان و قهرمانان شنا اهواز و استان برگزار شد، متین مردان دزفولی بعنوان سرپرست هیأت شنا، شیرجه و واترپلو اهواز انتخاب شد تا پس از اتمام مهلت سرپرستی درخصوص ریاست این هیأت تصمیم گرفته شود و بدین ترتیب هیأت اهواز از بلاتکلیفی خارج شود.

متین مردان دزفولی متولد ۱۳۶۴، عضو تیم شنا و واترپلو خوزستان و قهرمان شنا و واترپلو استان وکشور در رده های سنی مختلف و دعوت شدن به اردوهای تیم ملی شنا و واترپلو را در کارنامه خود دارد همچنین مدیرعامل شرکت رابر اکسین، بزرگترین تولیدکننده قطعات لاستیکی در استان خوزستان نیز می باشد.

بابک حسامیان؛ رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو استان خوزستان با اشاره به انتظاراتی که از هیأت شنای اهواز و سرپرست منتخب آن وجود دارد اظهار کرد: هیأت اهواز هم باید مانند سایر هیأت های شهرستان‌ها دنبال گرفتن استخر باشند و منتظر نباشد هیأت استان برای آن کار کند.

وی افزود: حداقل انتظاراتی که از رئیس هیات اهواز وجود دارد این است که حداقل باید ۴ پایگاه آموزش و توسعه شنا در اهواز ایجاد کند هم چنین حتما دو تیم واترپلو زیر ۲۰ سال نیز تا پایان ۱۴۰۱تشکیل داده و معرفی نماید.

رئیس هیأت شنا، شیرجه و واترپلو خوزستان درخصوص درآمدزایی برای هیات استان و شهرستانها نیز گفت:همه استخرها باید تیم‌داری کند یا به مقوله آموزش بپردازد آن هم نه آموزش شخصی که هیچ منعتی از آن به هیأت شهرستان و استان نرسد، اگر هم نخواهد آموزش دهد بلیط فروشی کند.
وی در ادامه تصریح کرد:هیأت حال حاضر استان قطعا از استخری پول نخواهد گرفت مگر اینکه عدم نیاز بزند مثلا بگوییم استخری که در گتوند هست آقای مالک هیات تیم داری یا آموزش می دهید؟ اگر نه بلیط فروشی کنید و پول هیات استان را به حساب آن واریز کنید نه اینکه سانس را اختیار خود مالک استخر گذاشته شود و یک پولی را از او بگیریم، ما میخواهیم مربیان شنا سر کار باشند.
این برنامه ما برای تمامی استخرها است که بین حداقل یک تا ۷ سانس در هفته را از آنها برای هیأت بگیریم.

حسامیان در پایان با اشاره به تمام شدن عمر اسپانسر دولتی از رئیس جدید هیأت اهواز و سایر شهرستانها نیز خواست که دیگر دنبال اسپانسر دولتی هم نباشند و برای تهیه اسپانسر به سراغ سایر بخش ها بروند.

خبرنگار: زینب سلمان‌زاده