برگزاری مسابقه ورزش‌های سه گانه در آبادان
برگزاری مسابقه ورزش‌های سه گانه در آبادان

رییس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: به مناسبت هفته دفاع مقدس مانور ورزش‌های سه گانه در همجواری رودخانه بهمنشیر آبادان به طول ۱۲ کیلومتر برگزار شد.

به گزارش نخل اسپورت، علی رضایی شکیب سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مانور که با همکاری هیات نجات غریق و غواصی منطقه آزاد اروند و ناحیه مقاومت بسیج آبادان برگزار شد ، شناگران آبادانی از کنار پل ثامن الائمه تا پل روستای سادات به طول ۶ کیلومتر را شنا کردند.

وی افزود: دوچرخه سواری به طول چهار کیلومتر و دو استقامت به مسافت ۲ کیلومتر از دیگر برنامه های این تمرین به مناسبت هفته دفاع مقدس بود.

رضایی با تشریح برنامه‌های ورزشی و فرهنگی هفته دفاع مقدس گفت: ۱۵ برنامه ورزشی و فرهنگی از جمله برگزاری مسابقات هنرهای رزمی به صورت مجازی در طول هفته دفاع مقدس در شهرستان آبادان برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: برگزاری مسابقات اتومبیل‌رانی در پیست مینوشهر، برگزاری هنرهای رزمی رشته تکواندو، آمادگی جسمانی، هنرهای نمایشی رشته جودو و ورزش‌های همگانی به صورت مجازی از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در آبادان است.

رییس اداره ورزش و جوانان آبادان افزود: همچنین تجلیل از خانواده‌های ورزشکار شهید، تجلیل از قهرمان بسیجی و ایثارگر، غبار روبی گلزار شهدا، اهدای خون توسط جامعه ورزشی و نورافشانی و توزیع ماسک در مجموعه ورزشی دهداری نیز تدارک دیده شده است.

۴۳ هیات و ۷۱ باشگاه ورزشی در آبادان فعالیت دارند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : ایرنا خوزستان