کانوپولو امیدیه و دزفول راه‌اندازی می‌شود
کانوپولو امیدیه و دزفول راه‌اندازی می‌شود

رئیس هیات قایقرانی خوزستان با ابراز رضایت از عملکرد تیم کانوپولو خوزستان در مسابقات قهرمانی کشور، گفت: در حال برنامه‌ریزی هستیم تا کانوپولو دزفول و امیدیه هم راه‌اندازی شوند که این اقدام به حرکت رو به جلو در این رشته کمک بسزایی دارد.

به گزارش نخل اسپورت، جلال دریس در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص عملکرد تیم کانوپولو خوزستان پس از سال‌ها حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور، اظهارکرد: در این دوره از مسابقات تیم استان به یک برد و دو شکست رسید و نتوانست جایگاه تیمی از آن خود کند که هدف ما این بود که پس از سال‌ها بتوانیم در رقابت‌های کشور اعلام حضور کنیم زیرا زمانی خوزستان جزو تیم‌های مدعی رشته کانوپولو کشور بود و ما می‌خواستیم مجددا این رشته هم احیا و هم نامش در کشور دوباره مطرح شود.

وی ادامه داد: به هر حال با توجه به این‌که حدود ۱۰ سال خوزستان از حضور در رقابت‌های کانوپولو کشور محروم و غایب بود، واقعا می‌خواستیم با این حضور، مجدد دیده شویم و به نظرم با توجه به این هدف نیز قایقرانان استان عملکرد خوبی داشتند.

رئیس هیات قایقرانی خوزستان گفت: خوزستان استعدادها، ملی‌پوشان و مربیان خوبی در این رشته داشت و ما هم بر اساس همین پیشینه خوب اقدام به احیای مجدد رشته کانوپولو خوزستان کردیم که برای رقابت‌های کشوری تیم با بهترین شرایط ممکن به رقابت‌ها اعزام شد تا بتواند محک خوبی در این سطح از رقابت‌ها بخورد. ضمن این‌که تیم خوزستان با توجه به گروه سختی که در آن داشت، به نظر من یک محک جدی خورد و در مجموع نتیجه تیم استان را مطلوب ارزیابی می‌کنم. همچنین با محک خوبی که تیم کانوپولو خوزستان در این رقابت‌ها خورد، به آینده این رشته امیدوار هستم و به نظر من این حضور یک حرکت رو به جلو بود.

وی افزود: قصد داریم برای این رشته اقدام به استعدادیابی کنیم تا ورزشکاران جدیدی وارد این رشته شوند. همچنین می‌خواهیم با برگزاری یکسری مسابقات و اعزام مربیان برای کسب تجربه بیشتر به اردوهای تیم‌ملی، به پیشرفت خوب کانوپولو استان کمک کنیم. ضمن این‌که در حال برنامه‌ریزی هستیم تا کانوپولو دزفول و امیدیه نیز راه‌اندازی شوند که این اقدام به حرکت رو به جلو در این رشته کمک بسزایی دارد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا