تیم نفت مسجدسلیمان چهار سهمیه برای جذب بازیکن لیگ برتری دارد
تیم نفت مسجدسلیمان چهار سهمیه برای جذب بازیکن لیگ برتری دارد

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان برای حضوری قدرتمند در رقابت های لیگ برتر چهار سهمیه دیگر برای جذب بازیکن لیگ برتری دارد.

به گزارش نخل‌اسپورت، ابوذر شجاعی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تاکنون ۲ بازیکن لیگ برتری جذب کردیم و در ادامه تلاش می‌کنیم بازیکنان خوب و مستعد دیگر تیم‌های حاضر در لیگ برتر را جذب تیم کنیم.

حضور میداودی در تیم به تصمیم کادر فنی مربوط است

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که میلاد میداوودی کاپیتان نفتی‌ها در فصل آینده به همراه تیم خواهد بود یا نه، گفت: این موضوع به نظر کادر فنی بستگی دارد و هنوز چیزی مشخص نیست البته در روزهای آینده چند بازیکن دیگر به تیم ما اضافه می‌شود.

وی در خصوص مشخص شدن دیگر اعضای کادر فنی این تیم گفت: پس از اینکه مهدی تارتار هدایت تیم را بر عهده گرفت این موضوع را به او سپردیم اما تاکنون با کسی به عنوان مربی قراردادی نبستیم.

تیم نفت مسجدسلیمان در تهران اردو می‌زند

شجاعی افزود: این اردو به احتمال زیاد از فردا برای آماده سازی بیشتر تیم برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر زیر نظر تارتار برگزار می‌شود و بازیکنان به کارهای تاکتیکی می‌پردازند.

وی افزود: به دلیل شرایط آب و هوایی و گرمای بیش از حد مسجدسلیمان تصمیم گرفتیم که این اردو را در تهران برگزار کنیم.

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان اینکه یکی، ۲ بازی دوستانه در این اردو برگزار می‌کنیم افزود: هدف مان حضور یک تیم خوب و در شأن فوتبال مسجدسلیمان است و انتظار داریم که هواداران مثل گذشته یار و یاور ما باشند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا ورزشگاه اختصاصی این تیم امکان نصب دوربین و اجرای سیستم بلیط فروشی الکترونیکی را دارد گفت: با توجه به بازدید نمایندگان فدراسیون تمام ایرادها و نواقص ورزشگاه شناسایی شد و اکنون در حال رفع آنها هستیم و از لحاظ نصب دوربین و سیستم بلیط فروشی الکترونیکی هیچ مشکلی نداریم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا خوزستان