چرا بهروز مکوندی نیامده از فولاد رفت؟
چرا بهروز مکوندی نیامده از فولاد رفت؟

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به دلیل عدم توافق مالی با این باشگاه، از این تیم جدا شد.

به گزارش نخل اسپورت ،بهروز مکوندی درباره عدم توافق مالی با باشگاه فولاد و جدایی از کادرفنی، اظهارکرد: من چند روزی در اردوی تیم فولاد بودم که در نهایت باتوجه به پیشنهاد مالی باشگاه به آن ها اعلام کردم نمی توانم کار کنم. البته در اردو ماندم و بعد نیز روز شنبه هفته جاری با آقای ویسی خداحافظی و از او عذرخواهی کردم و اردو را ترک کردم. من دوست داشتم در کنار تیم فولاد باشم اما شرایط از نظر خودم مهیا نبود.

وی بیان کرد: بعد از روزی که از اردو خارج شدم نیز باشگاه تماسی با من نداشت و فکر می کنم دیگر همه چیز تمام شده است. من چند روزی مزاحم دوستان بودم که از همه آن ها نیز موقع خداحافظی تشکر کردم. به هر حال شاید بضاعت مالی در همین حد بوده است اما مطمئنا مربیان دیگری هستند که از نظر فنی و اخلاقی خوب هستند و می توانند با پیشنهاد مالی کمتر کار کنند اما واقعیت امر ادامه همکاری برای من مقدور نبود. امیدوارم فولاد در ادامه راه موفق باشد.

این مربی فوتبال افزود: تیم فولاد برای ما خوزستانی ها تیم اول استان و تیم قدرتمندمان محسوب می شود و امیدوارم به واسطه این تیم، مردم خوزستان به حق خود برسند و جایگاه واقعی مان را در فوتبال کسب کنیم، جایگاهی که به نظر من به ناحق از ما گرفته شده است و سال ها است که دیگر آن عظمت و بزرگی را در فوتبال ایران نداریم. در گذشته همیشه در تیم ملی شاهد حضور خوزستانی های زیادی بودیم اما سال ها است که شاهد این مهم نیستیم، ضمن این که در تیم های خوزستانی هم شاهد حضور غیربومی ها هستیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا