ملی پوش بسکتبال با ویلچر خوزستان بدون استقبال مسئولین استانی وارد اهواز شد
ملی پوش بسکتبال با ویلچر خوزستان بدون استقبال مسئولین استانی وارد اهواز شد

ملی پوش بسکتبال با ویلچر خوزستانی کشورمان که در بالاترین سطح مسابقات جهانی حضور کرد بدون استقبال مسئولین استانی وارد اهواز شد.

به گزارش نخل اسپورت؛ فالح عیاشی بسکتبال با ویلچر استان که با تلاش و زحمات فراوان با حداقل امکانات خود را به تیم ملی رسانده و در بالاترین سطح مسابقات پاراالمپیک توکیو حاضر شد روز شنبه مورخ ۱۳شهریوماه وارد فرودگاه اهواز بدون حضور و استقبال احدی از مسئولان استانی وارد اهواز شد.

واقعا جای تعجب است از مدیران استان و بخصوص مدیران ورزشی خوزستان که حاضر نشدند از فالح عیاشی ورزشکار شایسته و ملی پوش صرفا بدلیل نگرفتن مدال مورد استقبال قرار نگیرد و در سکوت وارد شهر خود شود.
این برخورد های دوگانه و نامهربانی با نخبگان ورزش باعث مهاجرت آنها به استانهای دیگر و حتی کشورهای دیگر خواهد شد.

مگر چند پارالمپین در خوزستان داریم که مسئولین به خود زحمت استقبال از این ورزشکار ندادند و روابط عمومی هیات ورزشهای جانبازان و معلولین به مردم و ورزشکاران اطلاع رسانی نکردند تا مردم از این ورزشکار استقبال به عمل آورند تا باعث قوت قلبی برای این ورزشکار شایسته باشد؟!

حضور در میادین بین المللی و در این سطح به خودی خود ارزشمند است، نباید فقط هنگام کسب مدال و روی سکو رفتن به یاد ورزشکاران و قهرمانان خود بوده و دنبال حضور کنار آنها و گرفتن عکس با آنها باشیم.
انتهای پیام/