مبنای تغییر روسای هیات های ورزشی، ارزیابی عملکرد سالانه آنها است
مبنای تغییر روسای هیات های ورزشی، ارزیابی عملکرد سالانه آنها است

معاون امور توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: مبنای تغییر روسای هیات های ورزشی استان ارزیابی عملکرد سالانه آنهاست بر همین مبنا با هیات های ضعیف برخورد کرده و تغییرات مدیریتی لازم را اعمال می کنیم .

به گزارش پایگاه خبری نخل‌اسپورت، ابراهیم نصیری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بعضی از هیأت‌های ما همچون تنیس روی میز نیاز به جراحی دارند چرا که سال‌ها بدون برنامه کار می‌کردند لذا انتظار داریم که رؤسای جدید برخی از هیأت‌های ورزشی از اکنون برنامه ریزی بلند مدت برای خود ترسیم کنند.

۱۹ تیرماه برگزاری مجمع انتخاب رئیس هیأت ورزش‌های رزمی استان

وی عنوان کرد: ۱۹ تیرماه انتخابات ورزش‌های رزمی استان با حضور چهار کاندیدا برگزار می‌شود همچنین انتخابات هیأت نجات غریق به زودی با حضور ۱۶ کاندیدا برگزار می‌شود.

نصیری با اشاره به اینکه سال شلوغی به لحاظ برگزاری مجمع انتخاب رؤسای هیأت‌های ورزشی استان خواهیم داشت گفت: باید در بسیاری از هیأت‌های ورزش استان یک بازنگری اساسی انجام شود تا ورزشکاران بیشتری از استان در تیم‌های ملی حضور پیدا کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا زمان برگزاری مجامع انتخابی برخی از هیأت‌ها طولانی می‌شود گفت: بعضی وقت‌ها تعداد کاندیداها زیاد است و کار تأیید صلاحیت آنها ۲ ماه طول می‌کشد که این موضوع از دست ما خارج است.

معاون امور توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان افزود: ما می‌خواهیم رؤسای برخی از هیأت‌ها را جابه جا کنیم اما متأسفانه رؤسای فدراسیون‌ها مانع می‌شوند. اگر آئین نامه اصلاح شود و اختیارات به استان‌ها واگذار می‌شود آن موقع دیگر فرصت سوزی‌ها از بین می‌رود.

وی ادامه داد: تمام تلاش مان این است که وظایف خود را به خوبی انجام دهیم منتها عوامل مزاحم و مداخله گر نمی‌گذارند. متأسفانه برخی از فدراسیون‌ها در انتخاب رؤسای هیأت‌ها دخالت می‌کنند که نشانه‌های خوبی برای ورزش استان و کشور نیست.

پلمب ۲۱ باشگاه ورزشی در استان در سال گذشته

نصیری در پاسخ به این پرسش درباره برخورد با باشگاه‌های ورزشی متخلف در سطح استان گفت: سال گذشته ۶۰۰ مورد بازرسی از باشگاه‌ها داشتیم که منجر به پلمپ ۲۱ باشگاه شد، الان هم بازرسی‌های ما شروع شده و نرخنامه باشگاه‌ها را تصویب و ابلاغ کردیم. ما با هیچکس تعارف نداریم و با باشگاه‌های متخلف برخورد می‌کنیم.

وی افزود: اگر چه باشگاه‌ها به توسعه ورزش کمک کرده و اشتغال ایجاد می‌کنند ولی به هر قیمتی نمی‌توان ورزش را مدیریت کرد. باشگاهی که بدون مجوز از فروش مکمل‌های غیرمجاز درآمدزایی می‌کند و شهریه بالا می‌گیرد و یا پروانه ندارد را باید تعطیل کنیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایرنا خوزستان